Forerunner® 955/955 Solar

PRÉMIOVÉ ŠPORTOVÉ GPS HODINKY PRE VÝKONNOSTNÝCH A ELITNÝCH BEŽCOV A TRIATLONISTOV.

Ponúkajú jedinečnú kombináciu funkcií na všestranné meranie športového výkonu, plánovanie a hodnotenie tréningu a meranie širokej škály zdravotných premenných. K dispozícii sú aj podrobné mapy a navigačné funkcie. Hodinky ponúkajú úplné duálne ovládanie pomocou tlačidiel a dotykového displeja. Navyše si môžete pri verzii Solar užívať dlhšiu výdrž batérie vďaka solárne nabíjanému sklu Power Glass™.

ikony Forerunner 955
Forerunner 955
BATÉRIA DOBÍJANÁ SLNKOM (modely Solar)

V režime smart hodiniek máte vďaka solárnemu dobíjaniu k dispozícii až 20 dní používania. V režime GPS môžete zariadenie používať až 42 hodín a pri solárnom dobíjaní až 49 hodín.
V režime UltraTrac™ môžete ísť ešte ďalej, pretože hodinky vydržia až 110 hodín so solárnym dobíjaním.

DUÁLNE OVLÁDANIE

Mapy a štatistiky môžete prehľadávať pomocou tradičných ovládacích tlačidiel alebo nového citlivého dotykového displeja.

URČENÉ PRE VRCHOLOVÝCH ŠPORTOVCOV

Smart hodinky Forerunner 955 vážia len 52 gramov, takže ich na zápästí prakticky necítite a navyše máte dokonalý prehľad o svojom tele.

Stvorené
pre medaile.

PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING
PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING

Hneď po prebudení sa dozviete skóre svojej tréningovej pripravenosti na základe kvality spánku, regenerácie, tréningovej záťaže a ďalších faktorov, takže budete vedieť, či vás čaká dobrý deň tvrdého tréningu, alebo by ste mali spomaliť.

RANNÁ SPRÁVA
RANNÁ SPRÁVA

Získajte prehľad o svojom spánku hneď po prebudení - spolu so stavom variability srdcovej frekvencie (HRV) a predpoveďou počasia. Správu si môžete prispôsobiť tak, aby obsahovala informácie, ktoré vás zaujímajú.

STAV HRV
STAV HRV

Získajte lepší prehľad o svojom celkovom zdraví, tréningu a regenerácii na základe variability srdcovej frekvencie počas spánku vďaka technológii vyvinutej naším tímom Firstbeat Analytics™.

DOPLNOK PRETEK
DOPLNOK PRETEK

Pripravte sa na ďalšie preteky pomocou tréningových tipov, odporúčaných denných tréningov a odhadov času dokončenia na základe trasy, počasia a údajov o výkone.

DOPORUČENÉ DENNÉ TRÉNINGY
DOPORUČENÉ DENNÉ TRÉNINGY

V kalendári Garmin Connect™ v telefóne si môžete zobraziť celý týždeň odporúčaných denných tréningov, ktoré sa po každom behu prispôsobia vašej výkonnosti a regenerácii, a nadchádzajúce preteky.

GARMIN COACH
GARMIN COACH

Bezplatné adaptačné tréningové plány obsahujú programy na 5 km, 10 km a polmaratón a ponúkajú poradenstvo od profesionálnych trénerov, aby sa prispôsobili vám a vašim cieľom.

BEŽECKÝ VÝKON
BEŽECKÝ VÝKON

Keď používate snímač Running Dynamics Pod alebo HRM-Pro™, vaše zápästie bude nepretržite merať silu, ktorou pri behu pôsobíte na zem.

FUNKCIA REAL-TIME STAMINA
FUNKCIA REAL-TIME STAMINA

Údaje o výdrži v reálnom čase umožňujú monitorovať a regulovať námahu počas cvičenia a pomáhajú predchádzať preťaženiu na začiatku behu alebo jazdy na bicykli.

DYNAMIKA BEHU
DYNAMIKA BEHU

Keď používate snímač Running Dynamics Pod alebo HRM-Pro™, hodinky Forerunner 955 merajú dôležité bežecké parametre, ako je kadencia, dĺžka kroku, čas kontaktu so zemou, rovnováha a ďalšie.

FUNKCIA PACEPRO™
FUNKCIA PACEPRO™

Funkcia PacePro vám pomáha udržiavať tempo pri stúpaní alebo klesaní na bežeckej trase.

ČAS REGENERÁCIE
ČAS REGENERÁCIE

Na základe posledného tréningu, celkovej úrovne stresu, spánku a každodenných aktivít mimo tréningu zistite, ako dlho potrebujete na regeneráciu pred ďalším intenzívnym tréningom.

VO2 MAX
VO2 MAX

Trénujte inteligentnejšie s indikátorom predpovedaného výkonu VO2 MAX. Tento ukazovateľ zohľadňuje aj akékoľvek výkyvy výkonu spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou.

HODNOTENIE VÝKONU
HODNOTENIE VÝKONU

Počas behu hodinky analyzujú vaše tempo, srdcovú frekvenciu a variabilitu srdcovej frekvencie a v reálnom čase vyhodnocujú vašu výkonnosť. 

SYNCHRONIZÁCIA TRÉNINGOVÝCH PLÁNOV
SYNCHRONIZÁCIA TRÉNINGOVÝCH PLÁNOV

Získajte indoor a outdoor tréningové plány z Garmin Connect™ alebo ich bezproblémovo synchronizujte s Forerunnerom z iných platforiem vrátane TrainingPeaks® a TrainerRoad.

INTEGROVANÉ ŠPORTOVÉ FUNKCIE
INTEGROVANÉ ŠPORTOVÉ FUNKCIE

Zmeňte svoje tréningy pomocou profilov aktivít pre cyklistiku, triatlon, plávanie v otvorenej vode a bazéne, beh v hale a ďalšie. Počas pretekov alebo tréningu na rôzne aktivity môžete prepínať medzi športami jediným stlačením tlačidla.

PREDPOVEDANIE VÝSLEDKOV
PREDPOVEDANIE VÝSLEDKOV

Na základe svojej bežeckej histórie a celkovej kondície odhadnite, aké by mohlo byť vaše tempo na 5 km, 10 km alebo dokonca polmaratón. Okrem toho údaje o trendoch ukazujú vplyv tréningov v priebehu času.

Vhodné na dlhé
vytrvalostné preteky.

PODPORA VIACPÁSMOVÉHO SYSTÉMU
PODPORA VIACPÁSMOVÉHO SYSTÉMU

Prístup k viacerým globálnym navigačným satelitným systémom a viacerým frekvenciám vysielaným z navigačných satelitov poskytuje vyššiu presnosť v oblastiach, kde sa signály GNSS odrážajú, sú oslabené alebo bežne nepreniknú, čo zaručuje presné údaje o vzdialenosti a rýchlosti aj v náročnom teréne.

PODROBNÉ MAPY
PODROBNÉ MAPY

Či už beháte v uliciach mesta, alebo jazdíte po ťažko dostupných cestách, Forerunner 955 využíva plnofarebné integrované mapy, aby ste sa nikdy nestratili.

NAVIGAČNÉ FUNKCIE
NAVIGAČNÉ FUNKCIE

Podrobná navigácia vás vždy môže viesť po trase a upozorniť vás na všetky nadchádzajúce zmeny.

VÝPOČET OKRUŽNEJ TRASY
VÝPOČET OKRUŽNEJ TRASY

Výpočtom trasy podľa obľúbenosti Trendline™ môžete ľahko nájsť najobľúbenejšie trasy vo vašej oblasti. Stačí zadať požadovanú vzdialenosť a Forerunner 955 vám navrhne trasy, ktoré vás dovedú späť do východiskového bodu.

ÚDAJE NA DISPLEJI MAPY
ÚDAJE NA DISPLEJI MAPY

Získajte rýchly prehľad o zaujímavých miestach na trase. Pozrite si výkonnostné ukazovatele, medzičasy a vzdialenosť/nadmorskú výšku - a tiež zhrnutie kľúčových bodov.

FUNKCIA CLIMBPRO
FUNKCIA CLIMBPRO

Pomocou plánovača stúpaní ClimbPro môžete v reálnom čase sledovať informácie o aktuálnych a nadchádzajúcich stúpaniach vrátane sklonu terénu, vzdialenosti a prevýšenia.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Ak sa dostanete do nebezpečnej situácie alebo hodinky vyhodnotia, že došlo k nehode, funkcia asistencie a detekcie nehody odošle vašu polohu núdzovým kontaktom. V predvolenom nastavení je detekcia nehôd povolená len pre vybrané profily činností.

TRASY
TRASY

V aplikácii Garmin Connect môžete vytvárať alebo vyhľadávať existujúce trasy, aby vám nikdy nechýbali miesta na tréning. Môžete si ich naplánovať aj na iných platformách, ako sú Strava a Komoot, a potom ich automaticky synchronizovať s inteligentnými hodinkami Forerunner.

Monitorovanie
zdravotných funkcií.

MERANIE PULZU NA ZÁPÄSTÍ
MERANIE PULZU NA ZÁPÄSTÍ

Hodinky nepretržite merajú srdcovú frekvenciu pomocou nášho snímača srdcovej frekvencie najnovšej generácie a upozornia vás, ak je v pokojovom režime príliš nízka alebo príliš vysoká. Pomáha tiež merať, akú námahu vynakladáte počas aktivít, dokonca aj počas plávania.

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Sledujte úroveň energie svojho tela, aby ste si podľa toho mohli naplánovať aktivity a odpočinok.

MONITORING SPÁNKU
MONITORING SPÁNKU

Získajte hodnotenie kvality spánku a informácie o tom, ako ju môžete zlepšiť. Môžete dokonca sledovať rôzne fázy spánku, srdcovú frekvenciu, stres, okysličenie krvi alebo dýchanie.

SNÍMAČ PULZNÉHO OXYMETRA
SNÍMAČ PULZNÉHO OXYMETRA

Snímač pulzného oxymetra na zápästí meria úroveň nasýtenia krvi kyslíkom a poskytuje cenné údaje na aklimatizáciu v nadmorskej výške alebo pokročilé monitorovanie spánku.

FUNKCIE PRE ŽENY
FUNKCIE PRE ŽENY

Pomocou aplikácie Garmin Connect môžete sledovať aj svoj menštruačný cyklus alebo priebeh tehotenstva. Zaznamenajte si príznaky, získajte tipy na cvičenie a výživu.

FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™
FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™

Zaznamenajte si dve minúty aktivity a zistite dôležité štatistické údaje, ako je srdcová frekvencia, variabilita srdcovej frekvencie, saturácia krvi kyslíkom, dýchanie alebo stres. Potom pomocou aplikácie Garmin Connect™ v kompatibilnom smartfóne vytvorte správu s týmito štatistikami, ktorú môžete zdieľať.

Smart funkcie
pre všetky platformy.

HUDBA NA ZÁPÄSTÍ
HUDBA NA ZÁPÄSTÍ

Zabudovaný hudobný prehrávač s až 500 skladbami a možnosťou sťahovania zoznamov skladieb z vášho účtu Spotify®, Deezer alebo Amazon Music (môže sa vyžadovať predplatné).

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Bezkontaktné platby Garmin Pay umožňujú pridať údaje o kreditnej karte do pamäte hodiniek a platiť na miestach, ktoré akceptujú bezkontaktné platby kartou. Zoznam bánk, ktoré podporujú službu Garmin Pay, nájdete tu.

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní so smartfónom Apple® alebo Android™ môžete prijímať e-maily, textové správy a upozornenia priamo na hodinkách. Po spárovaní s telefónom so systémom Android môžete dokonca odpovedať na textové správy.

OVLÁDANIE SMART TRENAŽÉRA TACX
OVLÁDANIE SMART TRENAŽÉRA TACX

Hodinky môžete pripojiť k smrt cyklotrenažérom Tacx® a ovládať ich alebo zaznamenávať tréning, ktorý vykonávate na smart trenažéri. Vďaka tomu môžete údaje z indoor jazdy rovnako ľahko dostať do svojich záznamov ako pri iných športoch.

GARMIN CONNECT™
GARMIN CONNECT

Sledujte informácie o svojom zdraví a kondícii, spájajte sa a súťažte s priateľmi, získavajte odznaky plnením výziev a mnoho ďalšieho - to všetko v jednej bezplatnej aplikácii bez predplatného.

OBCHOD CONNECT IQ™
OBCHOD CONNECT IQ™

Garmin Connect IQ™ je platforma, ktorá umožňuje programovať a prehrávať obsah, ako sú ciferníky hodiniek, dátové polia a rôzne aplikácie zamerané nielen na šport a zdravie.

Connect IQ
Sledujte svoje štatistiky a ciele v tréningovom denníku Garmin Connect™
Instagram
Behajte s najlepšími. Sledujte náš kanál na Instagrame @GarminRunning

© Copyright 2024, Garmin Authorised Distributor.