Forerunner® 255S/255/Music

ĽAHKÉ ŠPORTOVÉ HODINKY NA BEH A TRIATLON.

Športový všestranný model hodiniek vhodný pre začiatočníkov a výkonnostných športovcov. K dispozícii v dvoch veľkostiach a niekoľkých farebných variantoch. Jeho vlastnosti spĺňajú požiadavky ultra vytrvalostných bežcov alebo účastníkov dlhých triatlonov. Napriek množstvu funkcií sa hodinky príjemne jednoducho ovládajú a uspokoja aj menej skúsených športovcov, ktorí hľadajú spoľahlivé hodinky na všestranné športové využitie.

ikony Forerunner 255
Forerunner 255
PRIPRAVENÉ NA DLHÝ BEH

Vďaka výdrži batérie až 14 dní v režime smart hodiniek a až 30 hodín v režime GPS máte v ruke nástroj nielen na zaznamenávanie dlhodobej športovej aktivity, ale aj na priebežné meranie a vyhodnocovanie širokej škály zdravotných údajov vrátane dĺžky a kvality spánku.

ĽAHKÉ AKO PIERKO

Hodinky Forerunner® 255 sú jedny z najľahších bežeckých hodiniek na trhu, vážia 49 g a počas športu aj spánku takmer zabudnete, že máte na ruke hodinky.

ODOLNÉ MATERIÁLY

Hodinky majú tradičné tlačidlové ovládanie, ktoré oceníte najmä pri športe a v nepriaznivom počasí, keď je tlačidlové ovládanie spoľahlivejšie. Pohodlný silikónový remienok odolá nielen vode, ale aj potu. Okrem toho sú hodinky pokryté odolným sklom Corning® Gorilla® Glass 3.

Skvělý poměr
cena/výkon.

RANNÁ SPRÁVA
RANNÁ SPRÁVA

Získajte prehľad o svojom spánku hneď po prebudení - spolu so stavom variability srdcovej frekvencie (HRV) a predpoveďou počasia. Správu si môžete prispôsobiť tak, aby obsahovala informácie, ktoré vás zaujímajú.

STAV HRV
STAV HRV

Získajte lepší prehľad o svojom celkovom zdraví, tréningu a regenerácii na základe variability srdcovej frekvencie počas spánku vďaka technológii vyvinutej naším tímom Firstbeat Analytics™.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

Využite viac ako 30 integrovaných športových profilov vrátane profilov pre triatlon a plávanie vo voľnej vode. Okrem toho môžete ľahko meniť športové disciplíny v rámci jednej športovej aktivity počas pretekov alebo pri tréningu na rôzne disciplíny.

DOPLNOK PRETEK
DOPLNOK PRETEK

Pripravte sa na ďalšie preteky pomocou tréningových tipov, odporúčaných denných tréningov a odhadov času dokončenia na základe trasy, počasia a údajov o výkone.

DOPORUČENÉ DENNÉ TRÉNINGY
DOPORUČENÉ DENNÉ TRÉNINGY

V kalendári Garmin Connect™ v telefóne si môžete zobraziť celý týždeň odporúčaných denných tréningov, ktoré sa po každom behu prispôsobia vašej výkonnosti a regenerácii, a nadchádzajúce preteky.

GARMIN COACH
GARMIN COACH

Bezplatné adaptačné tréningové plány obsahujú programy na 5 km, 10 km a polmaratón a ponúkajú poradenstvo od profesionálnych trénerov, aby sa prispôsobili vám a vašim cieľom.

BEŽECKÝ VÝKON
BEŽECKÝ VÝKON

Keď používate snímač Running Dynamics Pod alebo HRM-Pro™, vaše zápästie bude nepretržite merať silu, ktorou pri behu pôsobíte na zem.

ČAS REGENERÁCIE
ČAS REGENERÁCIE

Na základe posledného tréningu, celkovej úrovne stresu, spánku a každodenných aktivít mimo tréningu zistite, ako dlho potrebujete na regeneráciu pred ďalším intenzívnym tréningom.

VO2 MAX
FUNKCIA PACEPRO™

Táto funkcia vám pomôže naplánovať stratégiu na ďalšie preteky a navrhne tempo podľa GPS pre zvolenú trasu alebo vzdialenosť. Svoje úsilie tak môžete prispôsobiť napríklad výškovému profilu trasy.

STAV TRÉNINGU
STAV TRÉNINGU

Nové metriky, ako napríklad stav variability srdcovej frekvencie (HRV), nedávna tréningová história a výkonnosť, vám poskytnú lepšiu predstavu o vašom celkovom úsilí a o tom, či trénujete efektívne, na maximum alebo nadmerne.

KRÁTKODOBÁ ZÁŤAŽ
KRÁTKODOBÁ ZÁŤAŽ

Zobrazte si históriu tréningov a porovnajte intenzitu posledných tréningov s optimálnym rozsahom na zlepšenie svojej kondície.

TRÉNINGOVÝ EFEKT
TRÉNINGOVÝ EFEKT

Pomocou funkcie odčítania aeróbneho a anaeróbneho tréningového efektu zistíte, ako váš tréning ovplyvnil vašu vytrvalosť, rýchlosť a výkonnosť. Pomocou hodnotenia môžete získať lepšiu predstavu o tom, ako váš tréning prispieva k dosiahnutiu vašich športových cieľov.

HODNOTENIE VÝKONU
HODNOTENIE VÝKONU

Počas behu hodinky analyzujú vaše tempo, srdcovú frekvenciu a variabilitu srdcovej frekvencie a v reálnom čase vyhodnocujú vašu výkonnosť. 

RUNNING DYNAMICS
RUNNING DYNAMICS

Keď používate príslušenstvo Running Dynamics Pod alebo snímač srdcovej frekvencie HRM-Pro, Forerunner 255 meria dôležité bežecké metriky, ako je kadencia, dĺžka kroku, rovnováha a čas kontaktu so zemou a ďalšie, a porovnáva ich s ostatnými v službe Garmin Connect. 

NAVIGÁCIA PO TRASE
NAVIGÁCIA PO TRASE

Hodinky podporujú navigáciu po naplánovanej trase. Trasy môžete vyhľadávať a plánovať napríklad v aplikácii Garmin Connect, ale aj na iných platformách, ako je Strava, Komoot alebo Mapy.cz, a potom ich automaticky preniesť do pamäte hodiniek.

PREDPOVEDANIE VÝSLEDKOV
PREDPOVEDANIE VÝSLEDKOV

Na základe svojej bežeckej histórie a celkovej kondície odhadnite, aké by mohlo byť vaše tempo na 5 km, 10 km alebo dokonca polmaratón. Okrem toho údaje o trendoch ukazujú vplyv tréningov v priebehu času.

KOMPLEXNÝ TRÉNING
KOMPLEXNÝ TRÉNING

Zostavte si tréning z rôznych typov aktivít. V hodinkách sú predinštalované bezplatné tréningy pre HIIT, silový tréning, kardio, jogu a pilates s možnosťou stiahnutia ďalších tréningov z aplikácie Garmin Connect.

Zlepšené
monitorovanie zdravia.

MERANIE PULZU NA ZÁPÄSTÍ
MERANIE PULZU NA ZÁPÄSTÍ

Hodinky nepretržite merajú srdcovú frekvenciu pomocou nášho snímača srdcovej frekvencie najnovšej generácie a upozornia vás, ak je v pokojovom režime príliš nízka alebo príliš vysoká. Pomáha tiež merať, akú námahu vynakladáte počas aktivít, dokonca aj počas plávania.

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Sledujte úroveň energie svojho tela, aby ste si podľa toho mohli naplánovať aktivity a odpočinok.

MONITORING SPÁNKU
MONITORING SPÁNKU

Získajte hodnotenie kvality spánku a informácie o tom, ako ju môžete zlepšiť. Môžete dokonca sledovať rôzne fázy spánku, srdcovú frekvenciu, stres, okysličenie krvi alebo dýchanie.

SNÍMAČ PULZNÉHO OXYMETRA
SNÍMAČ PULZNÉHO OXYMETRA

Snímač pulzného oxymetra na zápästí meria úroveň nasýtenia krvi kyslíkom a poskytuje cenné údaje na aklimatizáciu v nadmorskej výške alebo pokročilé monitorovanie spánku.

FUNKCIE PRE ŽENY
FUNKCIE PRE ŽENY

Pomocou aplikácie Garmin Connect môžete sledovať aj svoj menštruačný cyklus alebo priebeh tehotenstva. Zaznamenajte si príznaky, získajte tipy na cvičenie a výživu.

MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY
MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY

Funkcia minút intenzívnej aktivity meria celkový týždenný čas, ktorý ste strávili intenzívnym cvičením, a porovnáva ho so všeobecným odporúčaním. Informuje vás tiež o tom, v akom dennom čase a počas akej aktivity ste získali minúty.

MERANIE TELESNÉHO ZAŤAŽENIA
MERANIE TELESNÉHO ZAŤAŽENIA

Funkcia Stress Score meria informácie o zaťažení organizmu. Funkcia je založená na vyhodnocovaní údajov o variabilite srdcovej frekvencie. Údaje nie sú k dispozícii počas intenzívneho cvičenia. Funkcia môže odhaliť reakcie tela na rôzne podnety a záťaže, ako je tréning alebo napríklad vírus.

FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™
FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™

Zaznamenajte si dve minúty aktivity a zistite dôležité štatistické údaje, ako je srdcová frekvencia, variabilita srdcovej frekvencie, saturácia krvi kyslíkom, dýchanie alebo stres. Potom pomocou aplikácie Garmin Connect™ v kompatibilnom smartfóne vytvorte správu s týmito štatistikami, ktorú môžete zdieľať.

Smart funkcie
pre všetky platformy.

VIACPÁSMOVÁ PODPORA GNSS
VIACPÁSMOVÁ PODPORA GNSS

Prístupom k viacerým globálnym navigačným satelitným systémom a viacerým frekvenciám vysielaným z navigačných satelitov môžete dosiahnuť vyššiu presnosť v oblastiach, kde sa signály GNSS odrážajú, sú slabé alebo bežne nepreniknú. Získate vynikajúcu presnosť prekonanej vzdialenosti a rýchlosti - aj v náročnom teréne.

HUDBA NA ZÁPÄSTÍ
HUDBA NA ZÁPÄSTÍ

Zabudovaný hudobný prehrávač s až 500 skladbami a možnosťou sťahovania zoznamov skladieb z vášho účtu Spotify®, Deezer alebo Amazon Music (môže sa vyžadovať predplatné).

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Bezkontaktné platby Garmin Pay umožňujú pridať údaje o kreditnej karte do pamäte hodiniek a platiť na miestach, ktoré akceptujú bezkontaktné platby kartou. Zoznam bánk, ktoré podporujú službu Garmin Pay, nájdete tu.

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní so smartfónom Apple® alebo Android™ môžete prijímať e-maily, textové správy a upozornenia priamo na hodinkách. Po spárovaní s telefónom so systémom Android môžete dokonca odpovedať na textové správy.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Ak sa dostanete do nebezpečnej situácie alebo hodinky vyhodnotia, že došlo k nehode, funkcia asistencie a detekcie nehody odošle vašu polohu núdzovým kontaktom. V predvolenom nastavení je detekcia nehôd povolená len pre vybrané športové profily.

FUNKCIA LIVETRACK
FUNKCIA LIVETRACK

Služba LiveTrack umožňuje priateľom a rodine sledovať vašu polohu v reálnom čase a dokonca aj celú vopred naplánovanú trasu. Môžete si tak byť istí, že vaši blízki presne vedia, kde sa nachádzate.

GARMIN CONNECT™
GARMIN CONNECT

Sledujte informácie o svojom zdraví a kondícii, spájajte sa a súťažte s priateľmi, získavajte odznaky plnením výziev a mnoho ďalšieho - to všetko v jednej bezplatnej aplikácii bez predplatného.

OBCHOD CONNECT IQ™
OBCHOD CONNECT IQ™

Garmin Connect IQ™ je platforma, ktorá umožňuje programovať a prehrávať obsah, ako sú ciferníky hodiniek, dátové polia a rôzne aplikácie zamerané nielen na šport a zdravie.

Connect IQ
Sledujte svoje štatistiky a ciele v tréningovom denníku Garmin Connect™
Instagram
Behajte s najlepšími. Sledujte náš kanál na Instagrame @GarminRunning

© Copyright 2024, Garmin Authorised Distributor.