Garmin dezl 560LMT Lifetime

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobca

Garmin 

Part. No. 010-00897-12
EAN 753759996826
Dostupnosť po pobočkách
 
 
Vaša cena bez DPH 316.58 EUR  
DPH 20%
Vaša cena s DPH 379.90 EUR  
Garancia ceny Našli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás!
Záruka 24 Mesiace
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 4290x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5,0" širokouhlá GPS navigácia s módom TIR/automobil/RV (rekreačné vozidlo)/chodec a doživotnou aktualizáciou máp Európy
 
 
 
 
 
  •  
 

Obsah dodávky

 
 
 
- dezl™ 560LMT
- predinštalovaná mapa City Navigator® NT Europe (45 štátov)
- nüMaps Lifetime - doživotná aktualizácia máp Európy
- pokrytie TIR atribútmi: 35 štátov (Andora, Lichtenštainsko, Monako, San Marino, Vatikán, Rakúsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Island, Írsko, Taliansko, Nórsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Veľká Británia, Česká repubilka, Maďarsko, Poľsko, Portugalsko, Slovensko, Slovinsko, Bulharsko, Chorvátsko, Estónsko, Grécko, Litva, Lotyšsko, Rumunsko, Turecko)
- napájací kábel do auta s TMC prijímačom (12V/24V)
- nalepovacia základňa s aktívnym držiakom
- micro USB kábel
- používateľská príručka

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UPOZORNENIE:

Plnohodnotné fungovanie niektorých funkcií navigačných GPS zariadení je závislé na dostupnosti signálu GPS, podrobných navigačných mapách a ďalších technológiách (napr. vysielanie dopravných informácií RDS TMC) pre dané územie. Podrobnosť navigačných máp sa v závislosti na aktuálnej verzii mapy a území, kde sa práve pohybujete, môže líšiť. V miestach s nižšou podrobnosťou alebo neúplnosťou potrebných atribútov/objektov mapy nemusí navigácia poskytovať plný rozsah ponúkaných funkcií (vyhľadanie konkrétnej adresy, 3D budovy v mape, asistent jazdných pruhov s fotorealistickým náhľadom, individuálne chyby v mapových dátach a pod.). Nedostupnosť GPS signálu alebo signálu ďalších podporných technológií, rovnako ako obmedzená podrobnosť mapy pre špecifické územie nie je považované za chybu navigačného zariadenia.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 
 
 
 

Súvisiace produkty

 
 
 
 

Súvisiaci produkt

Puzdro univerzálne pre 5" displej

 
 
 

Puzdro univerzálne - pre 5,0" displej

 

11.66  EUR   bez DPH

 

13.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

Prenosné puzdro Deluxe

 
 
 

Príslušenstvo

 

24.99  EUR   bez DPH

 

29.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 

24.99  EUR   bez DPH

 

29.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

micro USB prepojovací kábel

 
 
 

micro USB prepojovací kábel

 

9.99  EUR   bez DPH

 

11.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Kábel napájací autozapaľovač - mini USB (TA20)

 

16.66  EUR   bez DPH

 

19.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

Držiak do auta prísavkový

 
 
 

Príslušenstvo

 

12.49  EUR   bez DPH

 

14.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 

16.66  EUR   bez DPH

 

19.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 

12.49  EUR   bez DPH

 

14.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

Držiak do auta základňa

 
 
 

Príslušenstvo

 

20.75  EUR   bez DPH

 

24.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

Kábel video

 
 
 

Kábel video

 

11.66  EUR   bez DPH

 

13.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Garmin Safety Cameras - Major Region je karta, slúžiaca na aktiváciu predplatného databázy rýchlostných a bezpečnostných kamier pre jeden z piatich vybraných regiónov

 

18.33  EUR   bez DPH

 

22.00 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 

33.25  EUR   bez DPH

 

39.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:Garmin dezl 560 je nový navigátor, určený výhradne pre prepravný priemysel. S veľkým 5 - palcový displejom, robustným dizajnom, zreteľne hlasným reproduktorom a externým video vstupom pre voliteľnú parkovaciu kameru, je dezl 560 ideálnym pracovným nástrojom. Prináša pokročilú navigáciu, multi-plánovanie trás a výpočet s technológiou nüRoute. dezl prispôsobí cesty podľa špecifických atribútov vozidla, skompletizuje prepravné body záujmu, obmedzí maximálnu povolenú rýchlosť, upozorní na nebezpečný náklad a s tým spojené uzávierky a výjazdy. S odporučením pre režim automobil, nákladné auto a tiež napríklad karavan, bol dezl 560 stvorený pre život na cestách.

Chytré parkovanie

dezl vie vyhľadať vhodné miesto na zaparkovanie oveľa jednoduchšie s funkciou "Služby pri výjazdoch", ktorá umožňuje vodičovi rýchlo vyhľadávať nasledujúci výjazd z diaľnice k občerstveniu, pohonným hmotám, ubytovaniu, odpočívadlám, obchodom s príslušenstvom ku kamiónom a k vážiacim staniciam. Rýchlo odnímateľný napájaný držiak s funkciou návrat k parkovacej pozícii Vám pomôže pri navigácii k zaparkovanému vozidlu, aby ste sa tak mohli rýchlo vrátiť späť na cestu.

Technológia nüRoute™

dezl 560 zahŕňa nüRoute technológie s funkciami trafficTrends - história cestnej premávky a myTrends - prediktívne smerovanie. Funkcia trafficTrends sa automaticky učí denné trendy plynulosti cestnej premávky s cieľom zlepšiť trasy a lepšie predpovedať predpokladanú dobu príchodu v závislosti na čase a dni v týždni. S funkciou myTrends, pri uložení pravidelne navštevovanej destinácie do položky "Obľúbené" dezl 560 časom začne predpovedať kam idete bez toho, aby ste museli aktivovať trasy a navigáciu do týchto bodov. Poskytne najpresnejší čas príchodu a najlepšiu trasu na základe relevantných informácií o prevádzke, či už idete do práce z práce alebo na pravidelné týždenné cesty, dezl 560 Vám pomôže dostať sa tam včas.

Poskytnite jedno až päť hviezdičkové hodnotenie na akýkoľvek bod záujmu (POI). Následne, hneď ako je prístroj pripojený k registračnému kontu myGarmin (my.garmin.com), môžete odoslať a zdieľať svoje hodnotenia a prijímať aktualizované databázy POI bodov komunity Garmin od iných užívateľov.

dezl je prenosný a multimodálny navigátor, ktorý sa vie ľahko prepnúť z módu kamión na auto alebo RV (rekreačné vozidlo - karavan) v prípade použitia medzi týmito vozidlami.

Pri výpočte trasy sa berú do úvahy nasledovné obmedzenia: celková dĺžka, šírka, výška, celková hmotnosť, počet prívesov, max. hmotnosť na nápravu, trieda nebezpečného nákladu, typ nákladného vozidla.


Bližšie informácie a špecifikácie nájdete v záložke "Parametre"


Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou.
citlivé GPS Vďaka vysokocitlivému GPS signálu s podporou HotFix® máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti, rýchlosti, čase aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...) ihneď zobrazené na displeji.
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.
Prepojenie s PC navigácia Zariadenie ľahko pripojíte k PC prostredníctvom USB kábla a aktualizujete si ho cez bezplatný softvér Garmin Express.
Bluetooth konektivita Stačí zapnúť Bluetooth a spárovať so smartfónom a razom je to Hands Free. Prípadne kontrolujte svoju jazdu prostredníctvom ecoRoute™ HD.
Mapová navigácia Predinštalovaná mapa City Navigator® Europe NT obsahuje pokrytie nasledovných 45 štátov: Albánsko, Andora, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká rep., Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Srbsko / Kosovo, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Veľká Británia. Mapové dáta pre zariadenia Garmin poskytuje spoločnosť NAVTEQ™, svetový líder v poskytovaní mapových dát prémiovej kvality. Táto priemyselne vyspelá navigačná databáza poskytuje užívateľovi vyhľadávať v sieti bodov záujmu akými sú reštaurácie, servisy, hotely, čerpacie stanice, banky a množstvo iných. Interaktívny detailný prehliadač mapy City Navigator® Europe NT je dostupný na nasledovnom odkaze > > >.
Aktualizácia máp Kľúčovou vlastnosťou je bezplatná aktualizácia máp každých 90 dní počas celej životnosti zariadenia.
Uhlopriečka 5.0" Jasný dotykový farebný displej s uhlopriečkou 5" je ľahko čitateľný a poskytuje všetky informácie dôležité pre vašu pohodlnú a bezpečnú jazdu.
Jazdné pruhy Zaraďte sa vždy do správneho pruhu. dezl je vybavený rozšíreným asistentom jazdných pruhov, takže máte dokonalý prehľad a spoľahlivo sa dostanete do cieľa vašej cesty.
TIR profil Na základe zadaného profilu je dezl 560 schopný vypočítať optimálnu trasu, ktorá vedie mimo nízke mosty, úzke ulice, miesta s obmedzenou tonážou alebo mimo iné podobné dopravné obmedzenia. dezl 760 umožňuje pomenovať a v pamäti navigácie uložiť až 6 samostatných profilov pre rôzne nákladné automobily, ktoré sa v prípade prenesenia navigácie z vozidla do iného vozidla dajú veľmi jednoducho prepínať.
Aktívny napájaný držiak Už žiadne zbytočné príslušenstvo.... Zariadenie stačí umiestniť do aktívneho držiaka a automaticky je napojené na nabíjačke s príjmom TMC .....
Plánovač cesty Naplánujte si svoju cestu vopred a do cieľa dorazíte načas. Plánovač trasy vám presne vypočíta cestu. Môžete si zadať prejazdové body, kadiaľ chcete ísť, ako dlho sa chcete zdržať na danom mieste, kedy chcete doraziť do cieľa.... Stačí uložiť a spustiť.

 
 
 
 
 
 

Parametre


 

Názov Hodnota
Rozmery a vlastnosti:  ------------------------------------------------------------
Rozmery balenia, ŠxVxH:  16.3 x 16.3 x 8.4 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH:  13.7 x 8.3 x 1.5 cm
Displej - veľkosť, ŠxV:  11.1 x 6.3 cm
Displej - rozlíšenie, ŠxV:  480 x 272 bodov
Displej - uhlopriečka, "; cm:  5.0"; 12.7 cm
Displej - typ:  WQVGA TFT, farebný
Dotyková obrazovka:  Áno
Hmotnosť balenia:  1 200 g
Hmotnosť zariadenia:  192 g
Napájanie:  batéria
Akumulátor - typ:  nabíjateľná lithium - ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim):  do 4 hod.
Odolnosť voči vode:  Nie
GPS prijímač:  Áno
Vysoko-citlivý prijímač:  Áno
Podpora externej antény:  Nie
Podpora externého mikrofónu:  Nie
Mapy a pamäť:  -----------------------------------------------------------
Basemapa:  Áno
Predinštalované mapy:  City Navigator Europe
90-dňová garancia najnovšej mapy:  Áno
Doživotná aktualizácia máp:  Áno
Vstavaná pamäť:  podľa zariadenia
Používanie pam. kariet:  microSD™
Waypointy/obľúbené/pozície:  1000
product_web:  0, 7448
Cesty:  15
Funkcie a výbava:  ------------------------------------------------------------
Záznam trás/ciest:  Áno
Správa trás/ciest:  Áno
Hlasová navigácia:  Áno
Prispôsobenie hlavného menu:  Áno
3D zobrazenie budov:  Nie
3D zobrazenie terénu:  Nie
Zobrazenie DMT (digitálny model terénu):  Áno
Asistent jazdných pruhov:  Áno (rozšírený)
PhotoReal™:  Áno
nüRoute™ - trafficTrends™:  Áno
nüRoute™ - myTrends™:  Áno
Automatické zoradenie bodov:  Áno
Automatický prepočet trasy (autorouting):  Áno
Nastavenie výpočtu trasy:  Áno
Okamžitý náhľad na zvolenú trasu:  Áno
Nastavenie obmedzení na trase:  Áno
Služby pri výjazdoch:  Nie
Zobrazenie rýchlostných limitov:  Áno
Úprava rýchlostných limitov:  Áno
Upozornenie na prekročenie rýchlosti:  vizuálne / zvukové
Automatické uloženie pozície parkovania:  Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI:  Áno
Hodnotenie bodov záujmu POI:  Áno
Bluetooth®:  Áno
TMC prijímač - kompatibilita:  Áno
TMC prjímač v dodávke:  Áno
Podpora FMI rozhrania:  Áno
Multi-mód (jazda, túra, bicykel, loď):  Nie
Kde som? funkcia:  Áno
Posledný bod (uloženie pozície):  Áno
ecoRoute™:  Áno
ecoRoute™ HD - kompatibilita:  Áno
Fotonavigácia:  Áno
MP3 prehrávač:  Nie
Prehrávanie videa:  Nie
Prehrávač zvukových kníh:  Nie
Prehliadač obrázkov:  Áno
Garmin Garage™ (ikony vozidiel):  Áno
Svetový čas, konvertor meny a jednotiek:  Áno
Budík:  Nie
Qwerty alebo ABC klávesnica:  Áno
Slúchadlá vstup/audio výstup:  Nie
Video vstup (kompozitný):  Áno
Garmin Voice Studio™ - kompatibilita:  Áno
Motocykel (užívateľský profil):  Nie
Automobil (užívateľský profil):  Áno
TIR (užívateľský profil):  Áno
Hry a zábava:  Nie
Počet prejazdových bodov:  10+
USB konektor:  micro USB


 
 
 

 

Zaradenie produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Návody

 
 
 
Užívateľská príručka:  dezl_560LT_web.pdf
Ikony:  dezl_560LT_ikony.jpg

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 

Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentár:
Mám o produkt záujem:  
Odpíšte kód z obrázka:  Ďalší obrázok...
 

 
 
 
 
 
 

Odoslať informáciu o produktu známemu

 
 
 
Váš e-mail:
Odoslať na e-mail:
Komentár:
Odpíšte kód z obrázka:  Ďalší obrázok...
 

 
 
 
 
 
 

Otázka k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Odpíšte kód z obrázka:  Ďalší obrázok...
 

 
 
 
 
 
 

Našli ste chybu?

 
 
 
Popis vady
Váš e-mail
Odpíšte kód z obrázka:  Ďalší obrázok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kde nakúpiť

 
 
  
 
 
 
 

 Copyright © 2024 CONAN s.r.o. All rights reserved

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz