Výhradný importér produktov Garmin pre Slovensko


Spoločnosť CONAN, s.r.o, je najdlhšie pôsobiaca spoločnosť v oblasti distribúcie GPS zariadení na Slovensku.

Bola založená v roku 2001 a jej majitelia zastupovali spoločnosť Garmin už od roku 1998.


Značku Garmin na Slovensku zastupujeme komplexne a okrem štandardných obchodných služieb riešime aj technickú podporu, záručný i pozaručný servis. Od začiatku je našim cieľom sprístupňovanie techlológie satelitnej navigácie, čo najširšiemu okruhu užívateľov. Preto sme veľké úsilie a prostriedky venovali do tvorby prvých navigačných máp, ako aj propagácii a popularizácii GPS technológie. Aj vďaka našej aktivite je značka Garmin nielen svetovou, ale aj slovenskou jednotkou. Značkou, ktorú každý deň využívajú spokojný zákazníci nielen pri práci, ale aj pri športe a odpočinku.


V oblasti distribúcie značky spolupracujeme so stovkami obchodných partnerov po celom území Slovenska tak, aby sa naše zariadenia dostali k svojim užívateľom v čo najkratšom možnom čase.


Užívateľom i partnerom zariadení značky Garmin na Slovensku sme zriadili bezplatnú telefonickú linku, kde môžu pohodlne riešiť svoje dotazy s našimi pracovníkmi.


Podporujeme projekty, skupiny a jednotlivcov, ktorí používajú naše výrobky alebo si jednoducho zaslúžia našu podporu svojou aktivitou.


Snažíme sa neustále inšpirovať dotazmi našich užívateľov, ale byť zároveň aj tými, ktorí inšpirujú a objavujú nové možnosti využívania vesmírnej technológie GPS.


Už v roku 1998 sme na našich stránkach napísali "Technológia GPS slúži na určenie Vašej polohy, kdekoľvek na Zemi, nepretržite 24 hodín denne, vo dne i v noci, za každého počasia a pritom úplne bezplatne."
No uznajte, nie je to stále fascinujúce? ...

 

 Copyright © 2024 CONAN s.r.o. All rights reserved

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz