Montana 700i EU

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobca

Garmin 

Part. No. 010-02347-11
EAN 753759257743
Dostupnosť
skladom
 
Dostupnosť po pobočkách
skladom 

HLS

 
 
Vaša cena bez DPH 624.99 EUR  
DPH 20%
Vaša cena s DPH 749.99 EUR  
Garancia ceny Našli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás!
Záruka 24 Mesiace
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 478x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Univerzálny GPS/inReach navigátor s topo a cestnou mapou Európy
 
 
 
 
 
  •  
 

Obsah dodávky

 
 
 
- Montana 700i,
- Lithium-ion battery pack
- USB cable,
- predinštalovaná mapa TopoActive v4
- predinštlaovaná mapa City Navigator Europe
- manuál v slovenčine

 
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 
 
 
 

Súvisiace produkty

 
 
 
 

Súvisiaci produkt

HRM-Dual™ pulzomer

 
 
 

HRM-Dual™ pulzomer

 

58.25  EUR   bez DPH

 

69.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

Námorná mapa - Bluechart g3 (micro SD / SD)

 

141.66  EUR   bez DPH

 

169.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 

24.99  EUR   bez DPH

 

29.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

Príslušenstvo inReach+

 

8.25  EUR   bez DPH

 

9.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 

33.25  EUR   bez DPH

 

39.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Príslušenstvo Montana 7xx

 

124.99  EUR   bez DPH

 

149.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Príslušenstvo Montana 7xx

 

83.25  EUR   bez DPH

 

99.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

Príslušenstvo Montana 7xx

 

83.25  EUR   bez DPH

 

99.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Príslušenstvo Montana 700i / 750i

 

83.25  EUR   bez DPH

 

99.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Príslušenstvo Montana 7xx

 

108.25  EUR   bez DPH

 

129.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

Držiak na bicykel - Montana 7xx

 
 
 

Príslušenstvo Montana 7xx

 

41.66  EUR   bez DPH

 

49.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Topografická mapa Švajčiarska pre Garmin GPS

 

96.66  EUR   bez DPH

 

115.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

Topografická mapa Nórska pre Garmin GPS

 

83.25  EUR   bez DPH

 

99.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Topografická mapa Veľkej Británie 1:50 000 pre Garmin GPS

 

191.58  EUR   bez DPH

 

229.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Topografická mapa Veľkej Británie 1:25 000 pre Garmin GPS

 

324.92  EUR   bez DPH

 

389.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

Alpha 10

 
 
 

Sledovací a výcvikový systém pre psov

 

333.25  EUR   bez DPH

 

399.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Podrobná turistická mapa Českej republiky s aktívnym routingom

 

49.99  EUR   bez DPH

 

59.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

Alpha 300 ovládač

 
 
 

Sledovací a výcvikový systém pre psov

 

708.25  EUR   bez DPH

 

849.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

Alpha 300i ovládač

 
 
 

Sledovací a výcvikový systém pre psov s inReach technológiou

 

749.99  EUR   bez DPH

 

899.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 

41.66  EUR   bez DPH

 

49.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

HRM-Fit pulzomer pre ženy

 
 
 

Príslušenstvo

 

133.25  EUR   bez DPH

 

159.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

Topografická PRO mapa Švédska pre Garmin GPS

 

124.99  EUR   bez DPH

 

149.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

Celkom nový model zo série univerzálnych GPS navigátorov pre náročných. Montana 700i EU je univerzálny GPS navigátor, ktorý prekoná vaše očakávania. Oproti základnému modelu Montana 700 ponúka rozšírenú výbavu s integrovaným systémom pre sledovanie a komunikáciu inReach > . Toto "spojenie" prináša univerzálny ručný GPS navigátor určený pre široké spektrum aktivít s praktickou výbavou nielen pre profesionálov & satelitný komunikátor so 100% pokrytím po celej zemi. Plánujete výlet do neznámeho prostredia a zároveň chcete ostať v dosahu aj na území bez pokrytia GSM signálom? Vďaka Montana 700i satelitnému komunikátoru budete mať spojenie kdekoľvek po celej zemeguli cez satelitný komunikačný systém Iridium. Samozrejmosťou je automatické sledovanie aktivity (tracking), ktoré je iniciované na strane používateľa zariadenia. Všetky možnosti a dostupnosť služieb je podmienená dodatočnou registráciou a aktiváciou vybratého programu, ktoré sú samostatne spoplatnené* podľa cenníka na odkaze > > > >

Hlavné prednosti

Rozšírená výbava modelu Montana 700i obsahuje o.i. predinštalované topografické mapy >TopoActive Europe doplnené o cestné mapy Európy z edície City Navigator® . Pogumovaná, vodotesná a nárazuvzdorná. V spojení s ATV alebo motocyklom je ideálna pre objavovanie nových dobrodružstiev a off-road jazdu. Neexistuje také miesto, kde by ťa Montana nezaviedla aj vďaka dostupným mapám z edície Topo . Pripevni si ju ku kajaku, namontuj na svoj čln! Montana je kompatibilná aj s námornými mapami Bluechart g3 , a tak ju môžeš premeniť na ideálnu navigáciu na vode. Dostupné možnosti voliteľného príslušenstva umožňujú spoľahlivú montáž do vozidiel alebo priamo na riadidlá (moto/ATV), palubu lode a iné.


Montana 700i s integrovaným inReach ako komunikátor pracuje cez satelitný komunikačný systém Iridium — 66 synchronizovaných satelitov v konštelácií na nízkej orbite (LEO). Ako jediný ponúka 100% pokrytie celej planéty zem. S našim systémom sa nemusíte obávať že nebudete v dosahu mobilnej telefónnej siete (GSM). Iridium má pokrytie všade a vy budete vždy v dosahu - pri vysokohorskej turistike, na mori alebo niekde na odľahlom mieste.

V núdzovom prípade...

je Montana 700i okamžite pripravený odoslať núdzovú správu (SMS, email) vašim známym a v krajnom prípade máte k dispozícií tlačidlo SOS pre aktiváciu záchranej zložky* prostredníctvom globálnej záchrannej služby > > GEOS Obsluha je pripravená konať 24 hodín denne / 365 dní v roku! Kdekoľvek ste, tím GEOS je pripravený okamžite pômocť a spustí obojstrannú komunikáciu pre vyriešenie situácie. Pre pokrytie nákladov spojených s aktiváciou záchrannej zložky, odporúčame voliteľné poistenie zodpovedajúce riziku pri plánovanej aktivite na danom území.

- 100% pokrytie celej planéty zem (Iridium) pre sledovanie/tracking a textovú kominikáciu
- Odosielanie a príjem textových správ a mimo pokrytia GSM signálu
- Sledovanie a zdieľanie vašej polohy a pohybu aj v odľahlých oblastiach
- SOS núdzové tlačidlo pre aktiváciu záchrannej zložky cez GEOS (24/7)
- Ďalší obsah (mapy) a funkcionalita (počasie) dostupné po spárovaní so smartfónom (Bluetooth)


Dotykový displej NOVINKA: Veľký 5" palcový displej s vysokým rozlíšením 480 x 800 pixelov a dotykovým ovládaním. S podporou duálneho zobrazovania pri náhľade na displej.
Vodotesnosť IPX7 Jazda či turististika v každom počasí, aj v extrémnych podmienkach... zariadenie je odolné voči dažďu, snehu, potu a potopeniu. Mimoriadne odolná konštrukcia a ďalšie parametre spĺňajú armádne štandardy MIL-STD-810G . Taktickú výbavu ďalej dopĺňa výkonné integrované LED svetidlo s nastaviteľnou intenzitou vrátane svetelnej SOS signalizácie.
ANT+ Zariadenie je kompatibilné s voliteľnými externým ANT+ snímačom pulzu HRM-Dual. Snímač nie je súčasťou balenia, ich výber je dostupný na záložke súvisiace produkty.
Bluetooth new Štandardom vo výbave je možnosť prepojenia navigátora s kompatibilným smartfónom cez integrovaný Bluetooth Smart. Okrem smart-notifikácií môžete využiť funkciu Live/Group tracking a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít a prípadne sťahovanie tréningových plánov, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie > > > > > >.
ANT+ bezdrôtové rozhranie NOVINKA: možnosť zdieľania údajov z pripojeného zariadenia Alpha 50 / Alpha 100 priamo na displeji Montana. Po spárovaní s Alpha 50 / Alpha 100 sa dokážete navigovať po ceste a zároveň sledovať polohu psov priamo na displeji Montana. Určenie polohy svojho psa na veľkom 5" displeji je vďala tomu prehladnejšie.
Dobíjateľná batéria NOVINKA: Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 18 hodín (štandardné použitie), ktorá je šúčasťou balenia. V prípade potreby je možné batériu vymeniť za novú.
citlivé GPS NOVINKA: Vďaka vysokocitlivému GPS signálu s podporou Multi-GNSS máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti, rýchlosti, čase, výške a iných hodnotách aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...) ihneď zobrazené na displeji.
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.
SK menu Po stlačení/aktivovaní tlačidla SOS, na zariadeniach Garmin InReach, sa kontaktuje globálna záchraná služba > > IERCC (International Emergency Response Coordination Center) Obsluha je pripravená konať 24 hodín denne / 365 dní v roku! Kdekoľvek ste, tím IERCC je pripravený okamžite pômocť a spustí obojstrannú komunikáciu pre vyriešenie situácie. Operačný tím je schopný komunikovať vo viac ako 230 jazykoch / dialektoch.
Prepojenie s PC navigácia Zariadenie ľahko pripojíte k PC prostredníctvom mini USB kábla a cez bezplatný softvér Garmin Express si bezplatne zaktualizujete firmvér a mapy.
3D kompas Montana 700 je vybavená elektronickým 3D kompasom, čo z neho robí spoľahlivého spoločníka aj v neznámom teréne. Už nie je potrebné držať kompas vodorovne, aby ukazoval správny smer. Jednoduché a presné ovládanie je zabezpečené cez niekoľko funkčných tlačidiel. Spoľahlivo ho tak dokážete ovládať aj za extrémnych podmienok.
Pamäť - SD karta Montana 700i je vybavená slotom na micro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp. Podporovaná veľkosť SD karty je 16 GB SDHC.
Altimeter Barometrický výškomer zabezpečí zobrazenie údaj na dispelji presnejšie ako kedykoľvek predtým.Vstavaný barometrický výškomer zabezpečuje presné meranie nadmorskej výšky v závislosti od zmeny tlaku vzduchu. Alternatívne poslúži aj na krátkodobú predpoveď počasia, čo oceníte najmä v horách.
Mapová navigácia Montana 700i Topo EU je dodávaná s predinštalovanou turistickou mapou Európy - TopoActive Europe . TopoActive Europe je digitálna (vektorová) mapa Európy s pokrytím 47 štátov a vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT). Pokrytie zahŕňa o.i. cestnú sieť s uličnou podrobnosťou s podporou pre automatický výpočet optimálnej trasy (autorouting), na cestách aj chodníkoch. Skvele poslúži na základnú aj dôkladnejšiu orientáciu v mestách, ale i v teréne prevažne vo všetkých štátoch Európy. * úroveň pokrytia jednotlivých krajín sa môže líšiť.
Mapová navigácia Na rozdiel od základného modelu je Montana 700i dodávaná s predinštalovanou mapou City Navigator Europe > > > , ktorá umožňuje plnohodnotnú navigáciu v rámci EU na cestách pre rôzne vozidlá.
vívosmart - smart oznámenia Montana nie je len navigátor. Okrem sledovania vašej cesty vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms a e-maily.
Garmin Explore App Garmin Explore™ App nová bezplatná (mobilná) aplikácia, ktorá dopĺňa praktické funkcie a využiteľnosť kompatibilných zariadení. Garmin Explore umožňuje plánovať trasy a následne ich odoslať do zariadenia so zobrazením prejdených trás na mapách, ktoré je možné stiahnuť a využívať aj off-line (bez pripojenia k internetu). Vytvorené trasy a body je možné jednoducho zdielať aj ďalšími používateľmi. Ďalšie funkcie dostupné on-line (s pripojením k internetu) poskytujú používateľovi prístup k voliteľným mapám (na stiahnutie) podľa potreby.

Stránky o produkte:

http://sites.garmin.com/montana/?lang=sk&country=SK 
 
 
 
 
 

Parametre


 

Názov Hodnota
Rozmery a vlastnosti:  ------------------------------------------------------------
Rozmery balenia, ŠxVxH:  14,6 x 21,5 x 8,3 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH:  9.19 x 18.30 x 3.27 cm
Displej - veľkosť, ŠxV:  6.48 x 12.7 cm
Displej - rozlíšenie, ŠxV:  480 x 800 bodov
Displej - uhlopriečka, "; cm:  5" diag (12,7 cm)
Displej - typ:  WVGA TFT, farebný, dotykový, s duálnou orientáciou
Dotyková obrazovka:  Áno
Fotoaparát:  Nie
Fotografie:  Áno
Hmotnosť balenia:  592 g
Hmotnosť zariadenia:  410 g (s batériami)
Napájanie:  Li-ion batéria (v balení)
Akumulátor - typ:  nabíjateľná lithium - ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim):  až do 18 hod (štandard) / až 14 dní (úsporný režim)
Odolnosť voči vode:  Áno (IPX7)
Teplotný rozsah (- + °C):  od - 15°C do + 70 °C
Plávanie na hladine:  Nie
GPS prijímač:  GPS + Galileo
Anténa:  INT./EXT.
Vysoko-citlivý prijímač:  Áno
Podpora externej antény:  Áno
Mapy a pamäť:  -----------------------------------------------------------
Basemapa:  Áno
Predinštalované mapy:  TOPO EURO + City Navigator Europe
Vstavaná pamäť:  16 GB (čiastočne obsadená mapami)
Používanie pam. kariet:  microSD / podpora SDHC max. 16GB
Waypointy/obľúbené/pozície:  4000
product_web:  0
Cesty:  200
Funkcie a výbava:  ------------------------------------------------------------
Track log
Track log / záznam a správa trás:  10.000 bodov/250 trás
Záznam trás/ciest:  Áno
Správa trás/ciest:  Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.):  Áno
Snímač srdcovej frekvencie:  Áno, voliteľný
Hlasová navigácia:  Áno
Prispôsobenie hlavného menu:  Áno
Zobrazenie DMT (digitálny model terénu):  Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI:  Áno
Wi-Fi®:  Áno
Multi-mód (jazda, túra, bicykel, loď):  Áno
Prehliadač obrázkov:  Áno
Qwerty alebo ABC klávesnica:  Nie
Electronický kompas 3D:  Áno
Barometrický výškomer:  Áno
Automobil (užívateľský profil):  Áno
Fitness (užívateľský profil):  Áno
Geocaching (užívateľský profil):  Áno
Recreational (turistický užívateľský pro:  Áno
Marine (námorný užívateľský profil):  Áno
Outdoor GPS hry:  Nie
Hry a zábava:  Áno
Lov/ryby kalendár:  Áno
Slnko a Mesiac informácie:  Áno
Tabuľky príliv/odliv:  Áno
Výpočet plochy:  Áno
Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT):  Áno


 
 
 

 

Zaradenie produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Návody

 
 
 
banner:  banner.jpg
banner:  banner1.jpg
banner:  banner2.jpg
Manuál:  Montana_7xx_OM_SK-SK.pdf
Inštalačná priručka-držiak na motocykel:  Montana_7xx_Držiak na motocykel_ATV_instalacna prirucka.pdf
Inštalačná priručka-držiak Marine:  Montana_7xx_Držiak Marine_instalacna prirucka.pdf

 
 
 
 
 
 

Video


 

Video k produktu 
 
 

 

Poslať info

 
 
 
 

Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentár:
Mám o produkt záujem:  
Odpíšte kód z obrázka:  Ďalší obrázok...
 

 
 
 
 
 
 

Odoslať informáciu o produktu známemu

 
 
 
Váš e-mail:
Odoslať na e-mail:
Komentár:
Odpíšte kód z obrázka:  Ďalší obrázok...
 

 
 
 
 
 
 

Otázka k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Odpíšte kód z obrázka:  Ďalší obrázok...
 

 
 
 
 
 
 

Našli ste chybu?

 
 
 
Popis vady
Váš e-mail
Odpíšte kód z obrázka:  Ďalší obrázok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kde nakúpiť

 
 
 


 
 
 
 
 

 Copyright © 2024 CONAN s.r.o. All rights reserved

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz