Swim 2 Whitestone

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobca

Garmin 

Part. No. 010-02247-11
EAN 753759229313
Dostupnosť
skladom
 
Dostupnosť po pobočkách
skladom 

HLS

 
 
Vaša cena bez DPH 208.25 EUR  
DPH 20%
Vaša cena s DPH 249.90 EUR  
Garancia ceny Našli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás!
Záruka 24 Mesiace
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 594x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plavecké hodinky s GPS
 
 
 
 
 
  •  
 

Obsah dodávky

 
 
 
- hodinky SWIM 2 (silikonový remienok pre zápästie s obvodom od 129 do 197mm)
- USB kábel (pre nabíjanie a pripojenie k počítaču)
- Príručka v slovenčine
   

 
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 
 
 
 

Súvisiace produkty

 
 
 
 

Súvisiaci produkt

HRM-Dual™ pulzomer

 
 
 

HRM-Dual™ pulzomer

 

58.25  EUR   bez DPH

 

69.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

HRM-Swim™ - pulzomer pre plávanie

 
 
 

Príslušenstvo ku kompatibilných hodinkám Garmin

 

83.25  EUR   bez DPH

 

99.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 

20.75  EUR   bez DPH

 

24.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Príslušenstvo SWIM 2

 

24.99  EUR   bez DPH

 

29.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Príslušenstvo SWIM 2

 

24.99  EUR   bez DPH

 

29.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Príslušenstvo SWIM 2

 

24.99  EUR   bez DPH

 

29.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Príslušenstvo SWIM 2

 

24.99  EUR   bez DPH

 

29.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 

20.75  EUR   bez DPH

 

24.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

HRM-Fit pulzomer pre ženy

 
 
 

Príslušenstvo

 

133.25  EUR   bez DPH

 

159.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

Nová generácia špecializovaného modelu športových hodiniek pre plavecký tréning. SWIM 2 sú s unikátnou výbavou a funkciami určenýnmi pre plavcov na všetkých úrovniach. SWIM 2 sa štandardne postará o základné metriky plávania v bazéne - celkový počet dĺžok bazéna, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet / typ záberov a mnoho iného.

Novinkou druhej generácie SWIM hodiniek je rozšírená výbava vďaka ktorej poskytuje o.i. záznam a analýzu pulzu priamo zo zápästia aj pri plávaní. Integrované GPS umožní hodinky používať aj na otvorenej vode s podporou pokročilých plaveckých funkcií pre tréning časovaných opakovaní a mnoho iného. Základná analýza plaveckého trénignu a cvičení je podporená personalizáciou tréningových plánov s cieľom motivovať a monitovať zlepšovanie výkonu.


Displej Jasný, farebný TFT MIP Chroma Display™ s uhlopriečkou 1,04" (26.3 mm) a vysokým rozlíšením 208 x 208, prekrytý sklíčkom s antireflexným povrchom. Jasne čitateľný za každých svetelných podmienok. Intuitívne ovládanie hodiniek je zabezpečené cez tlačidlá.
Optický snímač pulzu na zápästí NOVINKA! SWIM 2 je vybavený vstavaným optickým snímačom pulzu novej generácie s podporou merania pulzu aj pri plávaní. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém. Odporúčania a tipy pre správnu funkčnosť a používanie hodiniek a optického snímača nájdete v znalostnej databáze na odkaze > > >
ANT+ ANT+ bezdrôtové rozhranie umožňuje pripojenie voliteľných externých snímačov, ktoré doplňajú a rozširujú funkcionalitu hodiniek. SWIM 2 podporuje pripojenie (voliteľných) pulzomerov pre plávanie - >HRM-Swim, HRM-Tri™ a tiež HRM-Dual, ktorý je optimalizovaný pre použitie pri behu.
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.
Vodotesnosť 50 m Hodinky sú vodotesné do 5ATM* - odoláva tlaku, ktorý zodpovedá hĺbke 50 m. Toto krytie umožňuje použitie pri (povrchovom) plávaní v bazénoch, na otvorenej vode a mori. Viac informácií nájdete na stránke www.garmin.com/waterratings
USB ANT Bezdrôtovo stiahni svoje údaje do PC/MAC prostredníctvom USB ANT+ konektora a analyzuj ich v bezplatnej aplikácii Garmin Connect.
Športové hodinky SWIM 2 sú športové hodinky určené predovšetkým na plavecký tréning. Ak práve netrénujete, môžete ich používať ako bežné hodinky (čas, dátum, stopky, budík).
Profil plavec Nechajte hodinky zaznamenávať a analyzovať váš plavecký výkon. Vďaka zabudovanému (gyroskopickému) akcelerometru zabezpečuje meranie a záznam údajov o plávaní na otvorenej vode aj v krytých bazénoch. Už nemusíte počítať preplávaný počet dĺžok, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet a typ záberov a mnoho iného. V reálnom čase dokáže vyhodnocovať index efektivity, určiť vaše SWOLF skóre, rozoznávať 5 plaveckých štýlov. Integrovaný optický pulzomer novej generácie sa postará o snímanie pulzu aj pri plávani.
Intervaly - plávanie Pokročilý tréning si vyžaduje pokročilé funkcie a preto sme rozšírili výbavu o ďalšie užitočné metriky plávania - Critical Swim Speed odhadne rýchlosť plávania pri ktorej dosahujete anaeróbny práh pre sledovanie progresívnosti tréningu. Upozornenia na tempo napomáhajú jednoducho udržiavať stanovené tempo plávania a dosiahnuť očakávané cieľové tempo plávania. SWIM 2 automaticky zaznamená zmenu plaveckého štýlu a poskytne vám všetky potrebné informácie pre analýzu tréningu.
Drill Log S hodinkami na zápästí sa môžete viac zameriavať na vylepšovanie techniky plávania. SWIM 2 je pripravený zaznamenávať cvičenie na záber (napr. kopanie s doskou), ktoré jednoducho identifikujete od bežného plaveckého tréningu. A keď budete potrebovať oddych, SWIM 2 umožňuje monitorovať jeho priebeh pomocou dvoch typov časovačov oddychu.
GPS+Glonass Simultánny príjem signálov zo satelitných systémov GPS a GLONASS aj s podporou GALILEO. Vaša poloha bude vždy lokalizovaná s vysokou presnosťou aj v náročných podmienkach.
VO2 max. odhad SWIM 2 môžete o.i. použiť aj na výpočet odhadovanej hodnoty VO2 max. VO2 max. je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejšia a dlhšia jazda alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podporporová spoločnosťou Firstbeat® Technologies Ltd.
Dýchanie Nádych - výdych, túto činnosť si ani neuvedomujeme. SWIM 2 monitoruje vaše dýchanie a v prípade akejkoľvek zmeny vás upozorní a prevedie kontrolovaným dychovým cvičením.
Vivofit - Spánok Nastavte si režim SLEEP a SWIM 2 bude monitorovať kvalitu vášho spánku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.
Vívofit - Kroky SWIM 2 zaznemanáva každý váš krok počas bežného dňa. Na displeji sa zobrajue aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva na splnenie vášho denného cieľa, celkový počet nástupaných / naklesaných poschodí a spálené kalórie.
vívosmart - vibračné upozornenia SWIM 2 po spárovaní s kompatibilným smartfónom sa na displeji hodiniek zobrazuje notifikácie doplenené o jemné zavibrovanie, ktoré vás upozorní na prichádzajúci hovor, sms a ďalšie upozornenia z kalendára, sociálnych sietí či iných mobilných aplikácií. Vibračné upozorneneia sú dostupné aj počas aktivít vít vás usmernia vibračné upozornenia.
vívosmart - smart oznámenia SWIM 2 nie sú len športové hodinky. Okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms, pomôže dohľadať telefón a o.i. zobrazí aktualizovanú prepoveď počasia. Smart výbavu a funkcie hodiniek obslúži bezplatná aplikácia Garmin Connect > > >
vívoactive - beh SWIM 2 je okrem hlavných profilou aktivít pre plávanie v bazéne (bez GPS) & plávanie na otvorenej vode (s GPS) vybavenými aj predinštalovaným profilom pre beh & cyklistiku (len s GPS pre outdoor ). SWIM 2 nepodporuje multišportové profily aktivít!
zrieknutie sa zodpovednosti Zrieknutie sa zodpovednosti v prípade sledovania aktivity
Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin sú nástroje určené na poskytovanie informácií na zachovanie aktívneho a zdravého životného štýlu. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin fungujú pomocou snímačov, ktoré sledujú váš pohyb. Údaje a informácie poskytované týmito zariadeniami sú určené na presné sledovanie vašej aktivity, nemusia však byť presné na 100% vrátane údajov o krokoch, spánku, vzdialenosti a kalóriách. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin nie sú medicínske prístroje a údaje nimi poskytované nie sú určené na medicínske účely ani diagnostiku, ošetrenie, liečbu alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov. Spoločnosť Garmin odporúča poradiť sa so svojím lekárom pred tým, ako sa začnete venovať nejakej športovej činnosti.
zrieknutie sa zodpovednosti Presnosť merania optického pulzomera na zápästí (Elevate)

Stránky o produkte:

https://www.garmin.sk/ 
 
 
 
 
 

Parametre


 

Názov Hodnota
Akumulátor - výdrž:  do 13 hodín (v tréningovom režime plávanie s GPS + optický pulzomer), do 3 dní (v tréningovom režime indoor plávanie bez GPS + optický pulzomer), do 18 hodín (v tréningovom režime plávanie s GPS), do 6 dní (v tréningovom režime indoor plávanie bez GPS)
Rozmery a vlastnosti:  --------------------------------------------------------------
Rozmery balenia, ŠxVxH:  6.8 cm x 13.7 cm x 6.7 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH:  42 x 42 x 11.4 mm
Displej - rozlíšenie, ŠxV:  208 x 208 pix.
Displej - typ:  Farebný Chroma Display™ TFT MIP
Hmotnosť zariadenia:  36 g
Akumulátor - typ:  nabíjateľná Lithium-ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim):  približne 7 dní - režím hodinky (smartnotifikácie + optický pulzomer + krokomer)
Odolnosť voči vode:  Áno 5 ATM (50M)
Teplotný rozsah (- + °C):  od -10°C do + 50°C
GPS prijímač:  GPS + GLONASS + Galileo
product_web:  0, 4923
Snímač srdcovej frekvencie:  Áno (voliteľný)
Garmin Connect™ kompatibilita:  Áno
HRM-Swim™ pulzomer pre plávanie:  Áno (voliteľný)
HRM-Tri™ pulzomer pre plávanie s akcelerometrom:  Áno (voliteľný)
Intervalový tréning:  Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek:  Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík):  Áno
Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT):  Áno
Zvukové alarmy/vibrácia:  Áno/Áno
Prepojenie:  USB / ANT+ / Bluetooth
Iné (parametre, príslušenstvo, doplnky):  Integrovaný akcelerometer
Garmin Pay™:  Nie


 
 
 

 

Zaradenie produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Návody

 
 
 
Manuál:  Swim2_SK_manual.pdf

 
 
 
 
 
 

Video


 

Video k produktu 
 
 

 

Poslať info

 
 
 
 

Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentár:
Mám o produkt záujem:  
Odpíšte kód z obrázka:  Ďalší obrázok...
 

 
 
 
 
 
 

Odoslať informáciu o produktu známemu

 
 
 
Váš e-mail:
Odoslať na e-mail:
Komentár:
Odpíšte kód z obrázka:  Ďalší obrázok...
 

 
 
 
 
 
 

Otázka k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Odpíšte kód z obrázka:  Ďalší obrázok...
 

 
 
 
 
 
 

Našli ste chybu?

 
 
 
Popis vady
Váš e-mail
Odpíšte kód z obrázka:  Ďalší obrázok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kde nakúpiť

 
 
  
 
 
 
 

 Copyright © 2024 CONAN s.r.o. All rights reserved

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz