Produkt je vyradený!

 
 
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

Vladimír Holub
holub@garmin.sk
 
 
 
 
 

 

Garmin dezl 560LT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobca

Garmin 

Part. No. 010-00897-10
EAN 753759105136
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5,0" širokouhlá GPS navigácia s módom TIR/automobil/RV (rekreačné vozidlo)/chodec
 
 
 
 
 
  •  
 

Obsah dodávky

 
 
 
- dezl™ 560LT
- predinštalovaná mapa City Navigator® NT Europe (45 štátov)
- pokrytie TIR atribútmi: 35 štátov (Andora, Lichtenštainsko, Monako, San Marino, Vatikán, Rakúsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Island, Írsko, Taliansko, Nórsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Veľká Británia, Česká repubilka, Maďarsko, Poľsko, Portugalsko, Slovensko, Slovinsko, Bulharsko, Chorvátsko, Estónsko, Grécko, Litva, Lotyšsko, Rumunsko, Turecko)
- napájací kábel do auta s TMC prijímačom (12V/24V)
- nalepovacia základňa s aktívnym držiakom
- micro USB kábel
- používateľská príručka

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UPOZORNENIE:

Plnohodnotné fungovanie niektorých funkcií navigačných GPS zariadení je závislé na dostupnosti signálu GPS, podrobných navigačných mapách a ďalších technológiách (napr. vysielanie dopravných informácií RDS TMC) pre dané územie. Podrobnosť navigačných máp sa v závislosti na aktuálnej verzii mapy a území, kde sa práve pohybujete, môže líšiť. V miestach s nižšou podrobnosťou alebo neúplnosťou potrebných atribútov/objektov mapy nemusí navigácia poskytovať plný rozsah ponúkaných funkcií (vyhľadanie konkrétnej adresy, 3D budovy v mape, asistent jazdných pruhov s fotorealistickým náhľadom, individuálne chyby v mapových dátach a pod.). Nedostupnosť GPS signálu alebo signálu ďalších podporných technológií, rovnako ako obmedzená podrobnosť mapy pre špecifické územie nie je považované za chybu navigačného zariadenia.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 
 
 
 

Súvisiace produkty

 
 
 
 

Súvisiaci produkt

Puzdro univerzálne pre 5" displej

 
 
 

Puzdro univerzálne - pre 5,0" displej

 

11.66  EUR   bez DPH

 

13.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

Prenosné puzdro Deluxe

 
 
 

Príslušenstvo

 

24.99  EUR   bez DPH

 

29.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 

24.99  EUR   bez DPH

 

29.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

micro USB prepojovací kábel

 
 
 

micro USB prepojovací kábel

 

9.99  EUR   bez DPH

 

11.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Kábel napájací autozapaľovač - mini USB (TA20)

 

16.66  EUR   bez DPH

 

19.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

Držiak do auta prísavkový

 
 
 

Príslušenstvo

 

12.49  EUR   bez DPH

 

14.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Príslušenstvo

 

16.66  EUR   bez DPH

 

19.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

Držiak do auta základňa

 
 
 

Príslušenstvo

 

20.75  EUR   bez DPH

 

24.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

Kábel video

 
 
 

Kábel video

 

11.66  EUR   bez DPH

 

13.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

City Navigator North America NT, microSD/SD

 

91.66  EUR   bez DPH

 

109.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

City Navigator South America NT, microSD/SD

 

71.66  EUR   bez DPH

 

85.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

City Navigator China NT, microSD/SD

 
 
 

City Navigator China NT, microSD/SD

 

66.58  EUR   bez DPH

 

79.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 

Súvisiaci produkt

City Navigator India NT, microSD/SD

 
 
 

City Navigator India NT, microSD/SD

 

51.66  EUR   bez DPH

 

61.99 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

City Navigator Middle East & Northern Africa NT, microSD/SD

 

91.58  EUR   bez DPH

 

109.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

City Navigator Eastern Africa NT, microSD/SD

 

74.92  EUR   bez DPH

 

89.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 

City Navigator Southeast Asia NT, microSD/SD

 

99.92  EUR   bez DPH

 

119.90 EUR   s DPH
 
 
 
 
 

Garmin Safety Cameras - Major Region je karta, slúžiaca na aktiváciu predplatného databázy rýchlostných a bezpečnostných kamier pre jeden z piatich vybraných regiónov

 

18.33  EUR   bez DPH

 

22.00 EUR   s DPH
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:Garmin dezl 560 je nový navigátor, určený výhradne pre prepravný priemysel. S veľkým 5 - palcový displejom, robustným dizajnom, zreteľne hlasným reproduktorom a externým video vstupom pre voliteľnú parkovaciu kameru, je dezl 560 ideálnym pracovným nástrojom. Prináša pokročilú navigáciu, multi-plánovanie trás a výpočet s technológiou nüRoute. dezl prispôsobí cesty podľa špecifických atribútov vozidla, skompletizuje prepravné body záujmu, obmedzí maximálnu povolenú rýchlosť, upozorní na nebezpečný náklad a s tým spojené uzávierky a výjazdy. S odporučením pre režim automobil, nákladné auto a tiež napríklad karavan, bol dezl 560 stvorený pre život na cestách.

Vidíte ešte viac

S 5" (12,7 cm) dotykovým displejom s vysokým rozlíšením, Vám dezl 560 poskytuje veľké množstvo informácií v skvelých detailoch. Fotorealistický náhľad križovatiek PhotoReal prináša realistickú reprodukciu dopravných značiek a križovatiek na Vašej trase s nádhernou detailnou krajinou! S asistentom jazdných pruhov už nebudete musieť hádať, do ktorého pruhu je potrebné sa zaradiť nakoľko dezl používa šípky označujúce správny jazdný pruh pre navigáciu v pravý čas. Takže už netreba panikáriť, váhať alebo meniť jazdný pruh na poslednú chvíľu a to aj na neznámych cestách.

Dopravné obmedzenia

Vyhýbajte sa dopravným obmedzeniam s FM TMC prijímačom dopravných informácií. Prijímajte oznámenia o dopravnom oneskorení a prácach na cestách, ktoré ležia pred nami na plánovanej trase. Ďalej sa stačí dotknúť displeja pre zobrazenie dopravné informácie alebo získať vhodnú obchádzku okolo problémové oblasti.

Bezpečnejší, chytrejší výpočet v kabíne

S predinštalovanými podrobnými mapami celej Európe (45 krajín, pokrytie atribútov pre nákladné automobily sa môže líšiť), navigáciou odbočka po odbočke, dezl 560 umožňuje špecializovaný výpočet, ktorý podporuje obmedzenia pre nákladnú dopravu, týkajúce sa konkrétneho vozidla na základe parametrov (výška, váha, dĺžka a nebezpečné materiály). Jednoducho stačí zadať/vytvoriť profil vozidla a dezl vás bude navigovať na vhodných cestách a bude sa vyhýbať miestam a trasám s obmedzeniami. Môžete si dokonca nastaviť vlastné obmedzenia pre konkrétne cesty a oblasti. Pokročilý výpočet s viacerými prejazdovými bodmi nájde tu najvhodnejšiu cestu medzi jednotlivými zastávkami. Používatelia si môžu v navigátore spravovať rôzne kamiónové profily a upravovať ich na základe parametrov vozidla a prepravovaného nákladu.

Chytré parkovanie

dezl vie vyhľadať vhodné miesto na zaparkovanie oveľa jednoduchšie s funkciou "Služby pri výjazdoch", ktorá umožňuje vodičovi rýchlo vyhľadávať nasledujúci výjazd z diaľnice k občerstveniu, pohonným hmotám, ubytovaniu, odpočívadlám, obchodom s príslušenstvom ku kamiónom a k vážiacim staniciam. Rýchlo odnímateľný napájaný držiak s funkciou návrat k parkovacej pozícii Vám pomôže pri navigácii k zaparkovanému vozidlu, aby ste sa tak mohli rýchlo vrátiť späť na cestu.

Technológia nüRoute™

dezl 560 zahŕňa nüRoute technológie s funkciami trafficTrends - história cestnej premávky a myTrends - prediktívne smerovanie. Funkcia trafficTrends sa automaticky učí denné trendy plynulosti cestnej premávky s cieľom zlepšiť trasy a lepšie predpovedať predpokladanú dobu príchodu v závislosti na čase a dni v týždni. S funkciou myTrends, pri uložení pravidelne navštevovanej destinácie do položky "Obľúbené" dezl 560 časom začne predpovedať kam idete bez toho, aby ste museli aktivovať trasy a navigáciu do týchto bodov. Poskytne najpresnejší čas príchodu a najlepšiu trasu na základe relevantných informácií o prevádzke, či už idete do práce z práce alebo na pravidelné týždenné cesty, dezl 560 Vám pomôže dostať sa tam včas.

Zavolajte si bez použitia rúk

Pre volanie bez použitia rúk, dezl 560 integruje bezdrôtovú technológiu Bluetooth® so vstavaným mikrofónom a reproduktorom. Spárujete s kompatibilným Bluetooth telefónom a hovorte cez hands-free 560. Stačí vytočiť číslo na dotykovej klávesnici a volať. Ak chcete prijímať hovory, len kliknite na obrazovku a hovorte do mikrofónu. Užite si pohodlné jedno - dotykové vytáčanie svojich kontaktov a bodov záujmu v telefónnom zozname a uistite sa, že venujete plnú pozornosť riadeniu vozidla.

Prispôsobenie a navigácia

Poskytnite jedno až päť hviezdičkové hodnotenie na akýkoľvek bod záujmu (POI). Následne, hneď ako je prístroj pripojený k registračnému kontu myGarmin (my.garmin.com), môžete odoslať a zdieľať svoje hodnotenia a prijímať aktualizované databázy POI bodov komunity Garmin od iných užívateľov.

Ušetrite čas prispôsobením hlavného menu v prístroji a zobrazte si tak vaše obľúbené a najviac používané ikony pre rýchlu a jednoduchú navigáciu.

dezl je prenosný a multimodálny navigátor, ktorý sa vie ľahko prepnúť z módu kamión na auto alebo RV (rekreačné vozidlo - karavan) v prípade použitia medzi týmito vozidlami.

Pri výpočte trasy sa berú do úvahy nasledovné obmedzenia: celková dĺžka, šírka, výška, celková hmotnosť, počet prívesov, max. hmotnosť na nápravu, trieda nebezpečného nákladu, typ nákladného vozidla.


Bližšie informácie a špecifikácie nájdete v záložke "Parametre"

Mapové dáta pre zariadenia Garmin poskytuje spoločnosť NAVTEQ™, svetový líder v poskytovaní mapových dát prémiovej kvality. Táto priemyselne vyspelá navigačná databáza poskytuje užívateľovi vyhľadávať v sieti bodov záujmu akými sú reštaurácie, servisy, hotely, čerpacie stanice, banky a množstvo iných.

Interaktívny detailný prehliadač aktuálnej verzie mapy City Navigator® Europe NT je dostupný na nasledovnom odkaze > > >. 
 
 
 
 
 

Parametre


 

Názov Hodnota
Rozmery a vlastnosti:  ------------------------------------------------------------
Rozmery balenia, ŠxVxH:  16.3 x 16.3 x 8.4 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH:  13.7 x 8.3 x 1.5 cm
Displej - veľkosť, ŠxV:  11.1 x 6.3 cm
Displej - rozlíšenie, ŠxV:  480 x 272 bodov
Displej - uhlopriečka, "; cm:  5.0"; 12.7 cm
Displej - typ:  WQVGA TFT, farebný
Dotyková obrazovka:  Áno
Hmotnosť balenia:  1 200 g
Hmotnosť zariadenia:  192 g
Napájanie:  batéria
Akumulátor - typ:  nabíjateľná lithium - ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim):  do 4 hod.
Odolnosť voči vode:  Nie
GPS prijímač:  Áno
HotFix™ (rýchly výpočet pozície):  Áno
Vysoko-citlivý prijímač:  Áno
Podpora externej antény:  Nie
Podpora externého mikrofónu:  Nie
Mapy a pamäť:  -----------------------------------------------------------
Basemapa:  Áno
Predinštalované mapy:  City Navigator Europe
90-dňová garancia najnovšej mapy:  Áno
Doživotná aktualizácia máp:  Nie (možnosť dokúpiť)
Vstavaná pamäť:  podľa zariadenia
Používanie pam. kariet:  microSD™
Waypointy/obľúbené/pozície:  1000
product_web:  0
Cesty:  15
Funkcie a výbava:  ------------------------------------------------------------
Záznam trás/ciest:  Áno
Správa trás/ciest:  Áno
Hlasová navigácia:  Áno
Prispôsobenie hlavného menu:  Áno
3D zobrazenie budov:  Nie
3D zobrazenie terénu:  Nie
Zobrazenie DMT (digitálny model terénu):  Áno
Asistent jazdných pruhov:  Áno (rozšírený)
PhotoReal™:  Áno
nüRoute™ - trafficTrends™:  Áno
nüRoute™ - myTrends™:  Áno
Automatické zoradenie bodov:  Áno
Automatický prepočet trasy (autorouting):  Áno
Nastavenie výpočtu trasy:  Áno
Okamžitý náhľad na zvolenú trasu:  Áno
Nastavenie obmedzení na trase:  Áno
Zobrazenie rýchlostných limitov:  Áno
Úprava rýchlostných limitov:  Áno
Upozornenie na prekročenie rýchlosti:  vizuálne / zvukové
Automatické uloženie pozície parkovania:  Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI:  Áno
Hodnotenie bodov záujmu POI:  Áno
Bluetooth®:  Áno
DVB-T prijímač:  Nie
TMC prijímač - kompatibilita:  Áno
TMC prjímač v dodávke:  Áno
Podpora FMI rozhrania:  Áno
Multi-mód (jazda, túra, bicykel, loď):  Nie
Kde som? funkcia:  Áno
Posledný bod (uloženie pozície):  Áno
ecoRoute™:  Áno
ecoRoute™ HD - kompatibilita:  Áno
Fotonavigácia:  Áno
MP3 prehrávač:  Nie
Prehrávanie videa:  Nie
Prehrávač zvukových kníh:  Nie
Prehliadač obrázkov:  Áno
Garmin Garage™ (ikony vozidiel):  Áno
Svetový čas, konvertor meny a jednotiek:  Áno
Budík:  Nie
Qwerty alebo ABC klávesnica:  Áno
FM vysielač:  Nie
Slúchadlá vstup/audio výstup:  Nie
Video vstup (kompozitný):  Áno
Garmin Voice Studio™ - kompatibilita:  Áno
Garmin Lock™ (funkcia proti krádeži):  Áno
Motocykel (užívateľský profil):  Nie
Automobil (užívateľský profil):  Áno
TIR (užívateľský profil):  Áno
Geocaching (užívateľský profil):  Nie
Marine (námorný užívateľský profil):  Nie
Hry a zábava:  Nie
Počet prejazdových bodov:  10+
Prepojenie:  USB
USB konektor:  micro USB


 
 
 

 

Zaradenie produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Návody

 
 
 
Užívateľská príručka:  dezl_560LT_web.pdf
Ikony:  dezl_560LT_ikony.jpg

 
 
 
 
 
 

Kde nakúpiť

 
 
 


 
 
 
 
 

 Copyright © 2024 CONAN s.r.o. All rights reserved

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz