Edge® 1040 Solar

GPS CYKLOPOČÍTAČ S VEĽKÝM DISPLEJOM, DLHOU VÝDRŽOU BATÉRIE
A SOLÁRNYM DOBÍJANÍM.

Garmin Edge 1040 Solar je GPS cyklopočítač s veľkým, prehľadným displejom a možnosťou solárneho dobíjania. Cyklopočítač kombinuje prémiové tréningové funkcie, presnejší viacpásmový prijímač GPS, odolnosť a skutočne dlhú výdrž batérie.

ikony Edge 1040 Solar

Špičková
výkonnosť.

SOLÁRNE DOBÍJANIE
SOLÁRNE DOBÍJANIE

Sklíčko Power Glass so solárnym dobíjaním predlžuje výdrž batérie: získate až 100 hodín v úspornom režime alebo až 45 hodín pri intenzívnom používaní. Pri jazde za slnečného počasia pridáva až 42 minút za hodinu v režime šetrenia batérie a až 20 minút za hodinu v režime plného používania.

PREHĽADY O VÝDRŽI
PREHĽADY O VÝDRŽI

Získajte informácie o zostávajúcej energii počas jazdy pri zachovaní aktuálnej rýchlosti a úsilia. Keď zmeníte rýchlosť, funkcia okamžite zareaguje a umožní vám efektívne šetriť energiu na dokončenie celej naplánovanej trasy.

CYKLISTICKÁ ÚROVEŇ A NÁROČNOSŤ TRASY
CYKLISTICKÁ ÚROVEŇ A NÁROČNOSŤ TRASY

Vďaka novým tréningovým funkciám zistíte svoje silné stránky v cyklistike, zameriate sa na zlepšenie a dokonca sa pripravíte na požiadavky konkrétnej trasy. 

FUNKCIA POWER GUIDE
FUNKCIA POWER GUIDE

Odporúčané výkonnostné ciele vám pomôžu rozložiť sily na celú dĺžku trate. 

SLEDOVANIE VÝKONNOSTI
SLEDOVANIE VÝKONNOSTI

Lepšie pochopíte, ako vaše telo reaguje na tréning. Sledujte hodnoty, ako je VO2 Max, čas regenerácie, tréningové zaťaženie, zameranie tréningovej záťaže a ďalšie.

STAV TRÉNINGU
STAV TRÉNINGU

Ako efektívny je váš tréning? Automaticky vyhodnocujte svoju nedávnu tréningovú históriu a ukazovatele výkonnosti, aby ste vedeli, či trénujete nedostatočne alebo nadmerne.

ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY
ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY

Tréningové odporúčania na základe vašej kondície poskytujú denné tréningové odporúčania na základe vašej aktuálnej tréningovej záťaže a VO2 max.

SYNCHRONIZÁCIA TRÉNINGOVÝCH PLÁNOV
SYNCHRONIZÁCIA TRÉNINGOVÝCH PLÁNOV

Získajte indoorové a outdoorové tréningové plány z mobilnej a webovej aplikácie Garmin Connect™ alebo synchronizujte tréningy do svojho cyklopočítača Edge z iných aplikácií vrátane TrainingPeaks®. Okrem toho môžete získať výzvy na doplnenie zmeškaných tréningov.

AKLIMATIZÁCIA NA NADMORSKÚ VÝŠKU ALEBO TEPLOTU
AKLIMATIZÁCIA NA NADMORSKÚ VÝŠKU ALEBO TEPLOTU

Chystáte sa trénovať v extrémnych teplotách alebo vo výrazne odlišnej nadmorskej výške? Sledujte, ako vaše telo reaguje na zmeny prostredia. Funkcia vyhodnotenia aklimatizácie na teplo a nadmorskú výšku vám to oznámi.

SLEDOVANIE VÝKONNOSTI
FUNKCIA CLIMBPRO

Automaticky vyhodnocuje zostávajúce stúpanie a sklon počas jazdy po plánovanej trase. To vám umožní lepšie rozložiť sily a zistiť, koľko úsilia vás ešte čaká. Stúpanie môžete dokonca uložiť na vyhodnotenie po jazde v zariadení alebo v aplikácii Garmin Connect.

VÝŽIVA A HYDRATÁCIA
VÝŽIVA A HYDRATÁCIA

Cyklopočítač umožňuje vytvoriť plán doplnenia tekutín a enegrie spolu s trasou. Edge 1040 Solar vás potom upozorní, keď sa budete musieť počas trasy napiť alebo najesť.

DYNAMIKA JAZDY NA BICYKLI
DYNAMIKA JAZDY NA BICYKLI

Sledujte pokročilé cyklistické metriky, ktoré vám poskytnú prehľad o variabilite vášho výkonu podľa hodnôt, ako je poloha, nastavenie bicykla, dĺžka jazdy atď.

JAZDA NA HORSKOM BICYKLI
JAZDA NA HORSKOM BICYKLI

Sledujte detaily každej jazdy pomocou metrík MTB, ktoré zaznamenávajú napríklad počet a dĺžku skokov alebo čas strávený vo vzduchu. 

OBTIAŽNOSŤ A PLYNULOSŤ
OBTIAŽNOSŤ A PLYNULOSŤ

Funkcia Obtiažnosť vyhodnocuje náročnosť jazdy na základe údajov GPS, nadmorskej výšky a ďalších údajov. Funkcia Plynulosť vyhodnocuje plynulosť trasy. Získate tak hodnoty, ktoré sa môžete pokúsiť prekonať pri ďalších jazdách.

Objavte viac
ako len trasy.

PRÍJEM SIGNÁLU
PRÍJEM SIGNÁLU

Získajte väčšiu presnosť určovania polohy a lepšie pokrytie aj v tých najnáročnejších podmienkach s novým viacpásmovým prijímačom GNSS.

MAPY PODĽA TYPU JAZDY
MAPY PODĽA TYPU JAZDY

Získajte prehľad o každej trase na všetkých typoch bicyklov vďaka rozšíreným mapám, ktoré zvýrazňujú obľúbené cesty a trasy a body záujmu (POI).

APLIKÁCIA TRAILFORKS
APLIKÁCIA TRAILFORKS

Navigovateľné údaje o trasách pre horské bicykle po celom svete a body záujmu z Trailforks uľahčujú vyhľadávanie trás priamo v zariadení Edge. Alebo si stiahnite aplikáciu Trailforks a preneste si naplánované trasy z webovej stránky Trailforks.

REŽIM FORKSIGHT
REŽIM FORKSIGHT

Pri používaní Trailforks sa v tomto režime automaticky zobrazujú blížiace sa križovatky trás a ďalšie súvislosti na základe vašej polohy v sieti trás.

PODROBNÉ NAVIGAČNÉ POKYNY
PODROBNÉ NAVIGAČNÉ POKYNY

Pri navigácii po trase poskytuje Edge podrobné navigačné pokyny a odhadovaný čas do cieľa, body na trase a časy západu a východu slnka. 

AUTOMATICKÝ PREPOČET TRASY
AUTOMATICKÝ PREPOČET TRASY

Možnosť pozastaviť navigáciu a upozorniť vás, keď opustíte plánovanú trasu. Keď sa chcete vrátiť na svoju trasu, Edge 1040 Solar vám ukáže cestu.

PODPORA ELEKTROBICYKLOV SHIMANO STEPS
PODPORA ELEKTROBICYKLOV SHIMANO STEPS

Pripojte cyklopočítač k elektrobicyklu a sledujte jeho stav, namerané hodnoty alebo varovné hlásenia. Môžete sledovať úroveň asistencie, zaradený prevodový stupeň, stav batérie a ďalšie parametre.

Chráňte seba
a svoj bicykel.

KOMPATIBILITA SO ZARIADENIAMI INREACH®
KOMPATIBILITA SO ZARIADENIAMI INREACH®

Nech už máte namierené kamkoľvek, zostaňte v spojení vďaka prepojeniu cyklopočítača Edge s kompatibilným satelitným komunikátorom inReach. Čítajte a odpovedajte na textové správy, zdieľajte informácie o trase alebo aktivujte interaktívne tiesňové volanie SOS.

PODPORA RADARU GARMIN VARIA™
PODPORA RADARU GARMIN VARIA™

Spárujte Edge® 1040 s naším cyklistickým radarom, aby ste získali informácie o vozidlách blížiacich sa zozadu a upozornili ich svetlom, ktoré reaguje svojou intenzitou.

AUTOMATICKÁ DETEKCIA NEHODY
AUTOMATICKÁ DETEKCIA NEHODY

V prípade nehody zariadenie Edge automaticky odošle správu s vašou polohou na predprogramované núdzové kontakty.

ALARM KRÁDEŽE BICYKLA
ALARM KRÁDEŽE BICYKLA

Bicyklový alarm chránený kódom PIN vás prostredníctvom smartfónu upozorní na pohyb vášho bicykla v prípade prestávky, keď máte bicykel odložený.

SKUPINOVÁ KOMUNIKÁCIA
SKUPINOVÁ KOMUNIKÁCIA

Keď sa od skupiny oddelíte, buďte v kontakte s cyklistickým tímom. Funkcia skupinovej komunikácie umožňuje posielať správy všetkým jazdcom v skupine naraz.

GROUPTRACK
GROUPTRACK

Sledujte svojich spolujazdcov, aj keď ich priamo nevidíte - a uistite sa, že oni môžu sledovať vás. Služba GroupTrack môže naraz sledovať až 50 vašich priateľov. Stačí sa pozrieť na obrazovku a vždy uvidíte aktuálne informácie.

Kompatibilný
s trenažérmi TACX

SMART UPOZORNENIA
SMART UPOZORNENIA

Po spárovaní s kompatibilným telefónom môžete prijímať textové správy a upozornenia na zariadení Edge.

PROPOJENÍ S GARMIN CONNECT
PROPOJENÍ S GARMIN CONNECT

Aplikácia Garmin Connect vám poskytuje prístup k rastúcej webovej komunite, kde môžete komunikovať, súťažiť a zdieľať svoje úspechy s ostatnými športovcami.

OBCHOD CONNECT IQ™
OBCHOD CONNECT IQ™

Stiahnite si vlastné dátové polia a získajte aplikácie a doplnky stiahnuté z aplikácie Connect IQ store.

KOMPATIBILITA SO SMART TRENAŽÉROM
KOMPATIBILITA SO SMART TRENAŽÉROM

Spárujte Edge 1040 Solar so smart cyklotrenažérom Tacx® a jazdite na známych alebo obľúbených trasách kedykoľvek počas roka, bez ohľadu na počasie.

AUTOMATICKÉ NASTAVENIE
AUTOMATICKÉ NASTAVENIE

Buďte pripravení v priebehu niekoľkých minút a nezdržujte sa nastavením. Získajte vlastné jazdné profily prednastavené podľa vášho predchádzajúceho cyklopočítača Edge, typu jázdy alebo snímačov. Akonáhle sú v cyklopočítači Edge, môžete spravovať jazdné profily priamo v zariadení alebo v kompatibilnom telefóne.

Garmin Connect™
Sledujte svoje štatistiky a ciele v tréningovom denníku Garmin Connect™
Connect IQ™
Spríjemnite si ďalšiu jazdu pomocou cyklistických aplikácií z obchodu Connect IQ™.
Connect IQ
Posuňte svoj cyklistický tréning na vyššiu úroveň.
Lepšie pochopte svoje jazdné parametre.
Lepšie pochopte svoje jazdné parametre.

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.