Edge® 530

PRÉMIOVÝ GPS CYKLOPOČÍTAČ S TLAČIDLOVÝM OVLÁDANÍM.

Kompaktný cyklistický počítač Edge® 530 s GPS je určený pre výkonnostných cyklistov, ktorí ocenia prehľadný displej, prémiové tréningové funkcie, podrobné plánovanie trasy s podrobnou analýzou kopcov na trase, možnosť pripojenia k meračom výkonu alebo napríklad pripojenie k inteligentným cyklotrenažérom na indoorový tréning. Ponúka vysokú odolnosť voči vode a vibráciám a veľkú výdrž batérie na 1 nabitie.

ikony Edge 530

Funkcia Climb Pro
s podrobnými štatistikami
stúpania

SLEDOVANIE VÝKONNOSTI
SLEDOVANIE VÝKONNOSTI

Lepšie pochopíte, ako vaše telo reaguje na tréning. Sledujte hodnoty, ako je VO2 max, čas regenerácie, tréningová záťaž, zameranie tréningovej záťaže a ďalšie.

STAV TRÉNINGU
STAV TRÉNINGU

Viete, aký efektívny je váš tréning? Cyklopočítač automaticky vyhodnocuje vašu nedávnu tréningovú históriu a ukazovatele výkonnosti, aby vás informoval, či máte nedostatok, nadbytok alebo prebytok tréningu.

AKLIMATIZÁCIA NA NADMORSKÚ VÝŠKU ALEBO TEPLOTU
AKLIMATIZÁCIA NA NADMORSKÚ VÝŠKU ALEBO TEPLOTU

Chystáte sa trénovať v extrémnych teplotách alebo vo výrazne odlišnej nadmorskej výške? Sledujte, ako vaše telo reaguje na zmeny prostredia. Funkcia vyhodnotenia aklimatizácie na teplo a nadmorskú výšku vám to oznámi.

PODPORA ELEKTROBICYKLOV SHIMANO STEPS
PODPORA ELEKTROBICYKLOV SHIMANO STEPS

Pripojte cyklopočítač k elektrobicyklu a sledujte jeho stav, namerané hodnoty alebo varovné hlásenia. Môžete sledovať úroveň asistencie, zaradený prevodový stupeň, stav batérie a ďalšie parametre.

DI2 KOMPATIBILNÝ
DI2 KOMPATIBILNÝ

Tento cyklopočítač Edge je kompatibilný s elektronickými systémami radenia SHIMANO Di2. SHIMANO Di2 ponúka bezdrôtové pripojenie s rýchlym, automatickým nastavením a zobrazením / záznamom údajov o radení pre kazety až s 12 prevodmi. Zobrazenie údajov o posune a stave batérie. 

DYNAMIKA JAZDY NA BICYKLI
DYNAMIKA JAZDY NA BICYKLI

Sledujte pokročilé cyklistické metriky, ktoré vám poskytnú prehľad o variabilite vášho výkonu podľa hodnôt, ako je poloha, nastavenie bicykla, dĺžka jazdy atď.

JAZDA NA HORSKOM BICYKLI
JAZDA NA HORSKOM BICYKLI

Sledujte veľkolepé detaily každej jazdy pomocou nových metrík horskej cyklistiky, ktoré zaznamenávajú napríklad počet a dĺžku skokov a čas strávený vo vzduchu.

GRIT™ A FLOW™
GRIT™ A FLOW™

Grit hodnotí náročnosť jazdy na základe GPS, údajov o prevýšení atď. Flow meria plynulosť zjazdu po trase, aby ste mali nabudúce skóre, ktoré môžete prekonať.

POKROČILÉ TRÉNINGY
POKROČILÉ TRÉNINGY

Synchronizujte svoje tréningy TrainingPeaks® s aplikáciou Garmin Connect™ a prenášajte ich priamo do svojho cyklistického počítača Garmin Edge.

FUNKCIA CLIMBPRO
FUNKCIA CLIMBPRO

Automaticky vyhodnocuje zostávajúce stúpanie a sklon na plánovanej trase. Údaje sú k dispozícii počas jazdy, čo vám umožní lepšie rozložiť sily a zistiť, aký dlhý a náročný je profil pred vami.

DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE
DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE

Edge 530 ponúka až 20 hodín výdrže batérie s plným záznamom jazdy GPS a až 40 hodín so záložnou batériou (k dispozícii samostatne) Garmin Charge™ alebo v režime šetrenia batérie.

Cyklistický počítač
pre vrcholových
a výkonnostných cyklistov.

VÝPOČET TRÁS PODĽA TYPU JAZDY
VÝPOČET TRÁS PODĽA TYPU JAZDY

Jazdíte v horách, na štrku alebo na ceste? Podrobné mapy s technológiou Active Routing dokážu navrhnúť trasu do cieľa na základe konkrétneho typu jazdy.

CYKLISTICKÁ MAPA EURÓPY
CYKLISTICKÁ MAPA EURÓPY

Cyklistické mapové počítače Garmin Edge dodávané na slovenský trh obsahujú predinštalované podrobné cyklistické mapy Európy s integrovanými MTB trasami od Trailforks v pamäti. 

APLIKÁCIA TRAILFORKS
APLIKÁCIA TRAILFORKS

Zaujímajú vás podrobnosti o MTB cyklistike? Zariadenie meria náročnosť a plynulosť jazdy, počet skokov, ich dĺžku, trvanie a mnoho ďalších štatistík, ktoré vám pomôžu zlepšiť sa.

REŽIM FORKSIGHT
REŽIM FORKSIGHT

Pri používaní Trailforks sa v tomto režime automaticky zobrazujú blížiace sa križovatky trás a ďalšie súvislosti na základe vašej polohy v sieti trás.

PODROBNÉ NAVIGAČNÉ POKYNY
PODROBNÉ NAVIGAČNÉ POKYNY

Pri navigácii po trase poskytuje Edge podrobné navigačné pokyny a odhadovaný čas do cieľa, body na trase a časy západu a východu slnka. 

SPÄŤ NA ŠTART
SPÄŤ NA ŠTART

Stratili ste sa v teréne? Edge® 530 je dostatočne inteligentný na to, aby vás dostal späť na trasu (alebo na štart), kedykoľvek to budete potrebovať.

RÝCHLEJŠÍ VÝPOČET TRASY
RÝCHLEJŠÍ VÝPOČET TRASY

Naše cyklopočítače teraz vypočítavajú trasy a ukladajú údaje do vyrovnávacej pamäte rýchlejšie ako predtým. Nemusíte teda čakať na výpočet a môžete sa vydať na cestu skôr.

VÝPOČET TRÁS PODĽA OBĽÚBENOSTI
VÝPOČET TRÁS PODĽA OBĽÚBENOSTI

Edge® 530 dokáže vypočítať najrýchlejšie, najkratšie a najobľúbenejšie trasy. Vďaka systému Trendline™ s výberom najobľúbenejších trás a chodníkov nahraných inými cyklistami.

Cyklistika
je s cyklistickými
radarmi bezpečnejšia.

PODPORA RADARU GARMIN VARIA™
PODPORA RADARU GARMIN VARIA™

Spárujte Edge® 530 s naším cyklistickým radarom, aby ste získali informácie o vozidlách blížiacich sa zozadu a upozornili ich svetlom, ktoré reaguje intenzitou. 

AUTOMATICKÁ DETEKCIA NEHODY
AUTOMATICKÁ DETEKCIA NEHODY

Zariadenie Edge dokáže automaticky rozpoznať nehodu cyklistu počas jazdy na cestách a automaticky odoslať správu s vašou polohou na vopred nastavené núdzové kontakty. V predvolenom nastavení je detekcia nehôd povolená len pre profily aktivít Cesta, Nespevnená cesta, Dochádzanie, Cyklistika a Elektrobicykel.

ALARM KRÁDEŽE BICYKLA
ALARM KRÁDEŽE BICYKLA

Bicyklový alarm chránený kódom PIN vás prostredníctvom smartfónu upozorní na pohyb vášho bicykla v prípade prestávky, keď máte bicykel odložený.

SKUPINOVÁ KOMUNIKÁCIA
SKUPINOVÁ KOMUNIKÁCIA

Keď sa od skupiny oddelíte, buďte v kontakte s cyklistickým tímom. Funkcia skupinovej komunikácie umožňuje posielať správy všetkým jazdcom v skupine naraz.

LIVETRACK
LIVETRACK

Funkcia LiveTrack umožňuje priateľom a rodine naživo sledovať vašu polohu a dokonca aj plánovanú trasu. Nemusia vám teda volať, aby zistili, kde ste a kedy prídete. 

Skutočný
smart cyklopočítač

SMART UPOZORNENIA
SMART UPOZORNENIA

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete na cyklopočítači Edge prijímať textové správy a upozornenia. Cyklopočítač je kompatibilný so systémami Android aj iOS.

CONNECT IQ™ PLATFORMA
CONNECT IQ™ PLATFORMA

Využite programovateľnú platformu a prispôsobte si cyklopočítač stiahnutím dátových polí, aplikácií a príslušenstva z obchodu Connect IQ.

TRÉNINGOVÝ DENNÍK GARMIN CONNECT
TRÉNINGOVÝ DENNÍK GARMIN CONNECT

Mobilná a webová aplikácia Garmin Connect je jedinečný kalendár a tréningový denník, do ktorého môžete ukladať svoje údaje a v prípade potreby ich zdieľať s priateľmi a fanúšikmi.

KOMPATIBILITA S VIACERÝMI APLIKÁCIAMI
KOMPATIBILITA S VIACERÝMI APLIKÁCIAMI

Čoraz viac vašich obľúbených mapových a tréningových platforiem je kompatibilných s Edge. Jazdite tak, ako vás to baví, pomocou aplikácií Strava, Komoot, TrainingPeaks a mnohých ďalších.

Garmin Connect™
Sledujte svoje štatistiky a ciele v tréningovom denníku Garmin Connect™
Connect IQ™
Spríjemnite si ďalšiu jazdu pomocou cyklistických aplikácií z obchodu Connect IQ™.
Connect IQ
Posuňte svoj cyklistický tréning na vyššiu úroveň.
Lepšie pochopte svoje jazdné parametre.
Lepšie pochopte svoje jazdné parametre.

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.